Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Olsztyn
Edyta

Edyta

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Kolejny ekspert kredytowy na naszej liście posiada 17 letnie doświadczenie w bankowości, z czego ostatnie 14 lat to kredyty hipoteczne. Doświadczenie zdobywane zarówno w bankach, jak i firmach doradztwa finansowego. Ponad 1000 udzielonych kredytów powoduje, że właściwie nie ma sytuacji czy przypadku, który mógłby zaskoczyć eksperta. Oprócz wiedzy i doświadczenia także jakość obsługi i rzetelność doradcy jest na najwyższym poziomie - co potwierdziły nam osoby, które współpracują z doradcą od wielu lat. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych doradców kredytowych w Olsztynie.

Jjest osobą mobilną, może się umówić na spotkanie w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Na pomoc i pełne zaangażowanie doradcy możemy również liczyć po wypłacie kredytu – to ważne, że w każdej chwili mamy „pod ręką” doświadczonego, sprawdzonego doradcę.

Podsumowując: kompetentny i rzetelny specjalista od kredytów, którego polecają inni. Bez wahania dodamy, że tak dobrych i doświadczonych doradców życzymy wszystkim kredytobiorcom.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Kompetentny, rzeczowy doradca, któremu zależy na tym, by pomóc klientowi. Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc Pani Edycie i będę polecała Ją komu tylko mogę!"

"Współpraca z Edytą, to sama przyjemność. Jest komunikatywna, rzetelna i zaangażowana. Zawsze doskonale przygotowana, w pełni dostosowuje się do klienta. Chciałabym, aby wszyscy specjaliści w swoich dziedzinach wykazywali się takim profesjonalizmem jak Edyta. Polecam."

"Gorąco polecam. Ekspresowo i bezproblemowo załatwiony kredyt."

Krystyna

Krystyna

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
19 lat doświadczenia w bankowości, z czego ostatnie 11 lat to kredyty hipoteczne. Ponad 850 udzielonych kredytów hipotecznych powoduje, że żaden temat i nawet najbardziej skomplikowana sprawa nie jest w stanie zaskoczyć tego specjalisty, bo chyba nie ma sprawy, z którą już się nie spotkał. Dla tak doświadczonych ekspertów zawsze się znajdzie miejsce na naszym portalu. Poza dużym doświadczeniem i wiedzą, doradca obsługuje klientów na najwyższym poziomie. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie, a Klient zawsze dokładnie jest informowany na każdym etapie procedury kredytowej.

Musimy zaznaczyć, że bardzo dobre opinie o eksperciey otrzymaliśmy także od osób pracujących w konkurencyjnych bankach, które doceniają rzetelność i doświadczenie. Decydując się na tego doradcę mamy pewność, że naszymi sprawami zajmie się profesjonalista. Dodatkowym atutem eksperta jest wykształcenie, które świetnie uzupełnia pracę zawodową: Geodezja i Kartografia o specjalności Gospodarka Przestrzenna i Szacowanie Nieruchomości (docenią klienci zaciągający kredyt na budowę domu lub zakup działki) oraz Zarządzanie Jakością (docenią wszyscy klienci). Podsumowując opis doradcy: rzetelny doradca kredytowy, z dużym doświadczeniem świadczący usługi na najwyższym poziomie.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego - skontaktuj się z doradcą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Ekspert nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • ekspert jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat eksperta,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat eksperta).