Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Gdynia
Aleksandra

Aleksandra

kredyty hipoteczne

doradca bankowy, Eurobank

Ocena: 5,8/6
Ponad 800 udzielonych kredytów hipotecznych to ogromne doświadczenie zawodowe, jaki może się wykazać ten doradca kredytowy. 17 lat pracy w bankowości z czego 10 lat to obsługa klientów w zakresie kredytów hipotecznych. Nie musimy dodawać, że obsługa na najwyższym poziomie. Wśród bardzo dobrych opinii od różnych osób otrzymaliśmy również bardzo dobre rekomendacje od przełożonych doradcy.

Decydując się na kredyt hipoteczny u tego doradcy kredytowego oprócz jakości obsługi możemy korzystać przede wszystkim z dużego doświadczenia, wiedzy oraz rzetelności. Doceniają to trójmiejskie biura nieruchomości, deweloperzy i pośrednicy finansowi, z którymi doradca współpracuje obsługując ich klientów. Świetne opinie i polecenia nie biorą się z przypadku, świadczą o wysokich kompetencjach doradcy.

Niskie marże w promocji "W parze taniej". 

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego - skontaktuj się z doradcą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Doradca nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • doradca jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat doradcy,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat doradcy).
Ewa

Ewa

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 795 188 677

Ocena: 5,9/6
Ten ekspert kredytowy z Gdańska pracuje w branży finansowej od 2005 roku, a od 2007 zajmuję się kredytami hipotecznymi. Doświadczenie zdobywał w największych polskich bankach. Od kilku lat proawdzi własne biuro i w ofercie posiada kredyty hipoteczny wszystkich liczących się na rynku banków. Opinie, które udało nam się zebrać na temat tej osobyb to rekomendacje od deweloperów i biur nieruchomości, z którymi na co dzień ekspert współpracuje obsługując ich klientów. Same ciepłe słowa, duże uznanie dla wiedzy doradcy i jakości obsługi. 

Ekspert ma zawsze stały kontakt z klientami - informuje ich na bieżąco, jak przebiega proces kredytowy i na jakim etapie jest wniosek kredytowy. Uczestniczy w umowach kredytowych, a jeśli jest taka potrzeba również pomaga klientom przy wyborze mieszkania, negocjacjach z deweloperem, czy pomaga przy podpisywaniu umowy przedwstępnej. Bezpieczeństwo transakcji zawsze jest najważniejsze.

Ekspert jest osobą mobilną i dyspozycyjną. Można się umówić w dogodnej dla nas porze. Obsługuje osoby z Trójmiasta i okolic.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Pani Ewa to profesjonalistka na 100%. Pomogła nam w kredycie i nie tylko. Doradziła przy podpisywaniu umowy kupna-sprzedaży i umowie przedwstępnej. Z czystym sumieniem daję ocenę 6!!! i polecam ją każdemu kto szuka dobrego doradcy hipotecznego."

"Super osoba, a przy tym z niezwykłą wiedzą na temat kredytów i rynku mieszkań. Jest dokładnie tak, jak piszą tu na stronie. Dodam tylko ze swojej strony, że jest dodatkowo bardzo miła i uczynna". Polecam taką doradczynię wszystkim, którzy cenią sobie traktowanie ich jak Klienta po przyjacielsku a nie jak petenta."

"Dzięki Pani Ewie nie straciłem wpłaconej zaliczki, bo wcześniejszy doradca obiecywał gruszki na wierzbie :( Dopiero Pani Ewa wszystko wyprostowała i udało się z kredytem. Kompetentna i uczciwa osoba, polecam."