Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Szczecin
Robert

Robert

specjalizacja: kredyty hipoteczne

doradca finansowy, oferty wielu banków - tel. 662 240 201

Ocena: 5,9/6
Doświadczony doradca kredytowy, który kredytami hipotecznymi zajmuje się od 2000 roku. Wiele pozytywnych opienii, które udało nam się uzyskać potwierdza jego skuteczność i kompetencje. Doświadczenie zdobywał pracując przez wiele lat w bankach. Aktualnie jest doradcą niezależnym oferującym kredyty wszystkich liczących się banków w Polsce. Dzięki temu może zaproponować najlepszy kredyt w oparciu o oczekiwania i możliwości finansowe Klienta.  Autor bloga o kredytach hipotecznych: HipotecznyBlog.pl , na którym pisze i doradza o kredytach hipotecznych. 

Zawsze szuka najlepszych i najtańszych rozwiązań dla swoich Klientów. Dodatkowym atutem jest doskonała wiedza nt. zagadnień prawnych związanych z podpisywaniem umów kupna-sprzedaży. Posiada również szeroką wiedzę dotyczącą inwestycji. Kosztorysy budowy, rozliczanie transz itp. nie ma dla niego tajemnic, co spodoba się kredytobiorcom na przykład budującym dom. Decydując się na kredyt hipoteczny w Szczecinie warto spotkać się z tym doradcą.

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i doradzi najlepszą opcję kredytu hipotecznego.

"Profesjonalny i na poziomie doradca. Rzadko się takich spotyka, a odwiedziłam 3. Tylko pan Robert zaproponował mi faktycznie najkorzystniejszy dla mnie kredyt. Wszystkie formalności przebiegły sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Polecam."

"Kompetentny i rzeczowy doradca! Polecam wszystkim, którzy szukają solidnego i dobrego specjalisty od finansów i kredytów. Daję ocene 6!"

"Potrafi tak wszystko wytłumaczyć z kredytem, że każdy zrozumie nawet laik. Dba o każdy szczegół przy kredycie, przy umowie przedwstępnej, przy akcie notarialnym. Wspaniały doradca z dużą wiedzą, miły i życzliwy."

"Nie sądziłam, że wzięcie kredytu może być takie proste. Pan Robert poprowadził całą moją sprawę. Wszystko na samym początku wytłumaczył i nie było żadnych niespodzianek. Polecam go jako super fachowca każdemu, kto szuka dobrego sprawdzonego doradcy kredytowego"

Norbert

Norbert

specjalizacja: leasing, kredyty samochodowe

doradca finansowy, oferty wielu banków - tel. 691 458 898

Ocena: 5,9/6
Jeden z najlepszych specjalistów od finansowania aut w Szczecinie. Z finansami związany od 2004 roku. Doświadczenie zdobywał podczas wieloletniej pracy w bankach. Obecnie jest doradcą niezależnym. W ofercie posiada kredyty i leasingi różnych banków i firm leasingowych. Doradca kredytowy zajmuje się finansowaniem samochodów. Kredyt samochodowy lub leasing, na osobę fizyczną lub firmę to jego specjalność. Długie doświadczenie zawodowe, bardzo dobra znajomość ofert bankowych i leasingowych jest gwarancją wyboru najlepszej opcji dla Klienta. 

W opinii wielu osób doradca kredytowy uchodzi za rzetelnego, kompetentnego i skutecznego fachowca. Szukając w Szczecinie kredytu na samochód lub leasingu warto umówić się na spotkanie z tym doradcą. Doradca obsługuje również Klientów z okolic Szczecina.

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego - skontaktuj się z doradcą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Doradca nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

 • doradca jest od niedawna na stronach serwisu,
 • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat doradcy,
 • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat doradcy).
Paweł

Paweł

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty gotówkowe

doradca bankowy, Deutsche Bank - tel. 519 407 305

Ocena: 5,9/6
6 lat doświadczenia w bankowości. Od 4 lat doradca pracuje w Deutsche Banku i zajmuje się kredytami hipotecznymi. Doskonała wiedza, duże doświadczenie i co ważne obsługa klientów na najwyższym poziomie. Po sprawdzeniu tego doradcy kredytowego możemy potwierdzić - doradca jest konkretny i rzeczowy, od razu widać, że to profesjonalista. 

Stara się dokładnie o wszystko wypytać, aby później nie było żadnych niespodzianek i niedomówień. Wyznaje zasadę, że klient od początku musi dokładnie wiedzieć na czym stoi – taki właśnie powinien być doradca kredytowy. Rozmawialiśmy też z osobami, które na co dzień współpracują z doradcą. Wszystkie one bardzo pozytywnie wypowiadały się na temat doradcy zaznaczając też, że klienci również wysoko oceniają zaangażowanie i pomoc doradcy w sprawach kredytowych. Dodatkowy atutem doradcy jest biegła znajomość j. niemieckiego.

Podsumowując: doświadczony i rzetelny doradca kredytowy, którego polecamy wszystkim zainteresowanym kredytami hipotecznymi Deutsche Banku.

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepszą opcję kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

"Polecam usługi Pana Pawła, który pomógł mi sprawnie przejść przez wszystkie formalności kredytowe."

"Z P. Pawłem współpracuję już od kilku lat. Dla mnie to najlepszy doradca Deutsche Banku w Szczecinie, pozdrawiam".

"Dzieki Panu Pawłowi otrzymaliśmy bardzo dobry kredyt na dom. Polecamy Jego usługi, jest słowny, kompetentny i bardzo miły."

"Jest dokładnie tak, jak tu napisali na stronie: moja ocena to 6 na 6!!!"

Polecam kredyt w Deutsche Banku i p. Pawła. Jestem bardzo zadowolona, że zajął się moją sprawą. Wszystko załatwiłąm sprawnie, szybko i bez żadnych komplikacji." 

Marcin

Marcin

specjalizacja: kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne

doradca kredytowy, oferty wielu banków - 731 760 300

Ocena: 5,9/6
Osoby rekomendujące tego doradcę kredytowego podkreślały dużą wiedzę i doświadczenie zawodowe doradcy. Doradca posiada 16 lat doświadczenia w bankowości, pracował w wielu renomowanych bankach. Aktualnie jest doradcą niezależnym. Świetnie zna procedury banków i jest w stanie dokładnie określić możliwości otrzymania kredytu oraz podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie.

Decydując się na spotkanie z tym doradcą kredytowym możemy być pewni jego zaangażowania w nasze sprawy oraz  pomoc na każdym etapie procesu kredytowego. Poza tym jest osobą bardzo kontaktową o wysokiej kulturze osobistej. Duże doświadczenie, wiedza, zaangażowanie w sprawy klienta, a przy tym miła atmosfera rozmowy – nie dziwi nas więc fakt, że doradcę poleca tak wiele osób.

Z doradcą możemy umówić się w dogodnym dla nas czasie, po indywidualnym uzgodnieniu również w sobotę.

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego - skontaktuj się z doradcą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Doradca nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

 • doradca jest od niedawna na stronach serwisu,
 • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat doradcy,
 • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat doradcy).
PolecaniDoradcy.pl

PolecaniDoradcy.pl

Kontakt z ekspertem PolecaniDoradcy.pl

telefon: 608 80 90 80

Ocena: 6/6
Nie wiesz od czego zacząć? Nie znalazłeś doradcy, którego szukasz? Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie doradzimy Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu i sprawdzimy Twoją zdolność kredytową.    Eksperci portalu PolecaniDoradcy.pl posiadają 15 letnie doświadczenie w doradztwie finansowym, które zdobywali podczas pracy w renomowanych bankach i innych instytucjach finansowych.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi z całej Polski. Nie wszyscy znajdują się w katalogu na naszym portalu.

Jeżeli szukasz doradcy z konkretnego banku lub od konkretnej sprawy i nie znalazłeś go na stronie - skontaktuj się z nami - polecimy Ci kompetentną i co ważne, sprawdzoną osobę.

Kacper

Kacper

specjalizacja: kredyty hipoteczne

doradca kredytowy, oferty wielu banków - tel. 662 240 234

Ocena: 5,9/6
Doradca od 12 lat zajmuje się kredytami hipotecznymi. Ponad 1000 udzielonych kredytów hipotecznych daje gwarancję dużego doświadczenia związanego z finansowaniem nieruchomości, doskonałej znajomości procedur bankowych oraz kredytów hipotecznych. Niewątpliwym atutem doradcy jest fakt, że jest on również ekspertem portalu Hiponet.pl – największego serwisu o kredytach hipotecznych, odpowiedzialnym za porównywarki finansowe.

Doradca doskonale potrafi porównać poszczególne oferty i zaznaczyć różnice pomiędzy nimi. Na bieżąco śledzi aktualne oferty banków oraz wszystkie dostępne promocje kredytowe dzięki temu klient ma zawsze aktualne propozycje.

Bardzo dobre opinie o doradcy uzyskaliśmy również od biur nieruchomości, z którymi doradca współpracuje. Osoby rekomendujące podkreślały dużą wiedzę merytoryczną oraz rzetelność tej osoby.

Doradca w ofercie posiada kredyty hipoteczne następujących banków:

Alior Bank, BGŻ, BNP Paribas, BOŚ, BPH, BZ WBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Getin Noble Bank, ING,  mBank, Meritum Bank, Millennium Bank, Nordea Bank, Pekao SA, PKO BP, Bank Pocztowy, Raiffeisen-Polbank.

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i doradzi najlepszą opcję kredytu hipotecznego.

"Doradca bardzo profesjonalny, polecam."

"Gdyby nie p. Kacper chyba nie dostałabym kredytu. Jest bardzo kompetentny i zaangażowany w swoją pracę i ma bardzo dużą wiedzę na temat kredytów. Cieszę się, że trafiłam do takiego dobrego doradcy."

Szymon

Szymon

specjalizacja: kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezp. na życie

doradca finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Decydując się na kontakt z tym doradcą oprócz jego solidnej wiedzy i dużego doświadczenia, mamy zapewniony również dostęp do wielu ofert kredytowych. Doradca posiada 7 letnie doświadczenie związane z udzielaniem kredytów hipotecznych. Osoby, które nam polecały tego doradcę podkreślały jego kompetencje i doświadczenie zawodowe.  Świetnie zna oferty dostępne na rynku, potrafi je dokładnie przeanalizować, porównać i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Jego doświadczenie jest nieocenione w przypadku klientów, których sytuacja nie należy do tzw. standardowych przypadków. Doradca jest osobą bardzo rzeczową, konkretną i stara się, aby klient nie marnował niepotrzebnie czasu – potrafi sprawnie i szybko poprowadzić klienta przez formalności związane z przyznawaniem kredytu.

Doradca jest osobą dyspozycyjną i mobilną. Można się z nim umówić na spotkanie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, a najbardziej zapracowani klienci, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny mogą liczyć na spotkanie nawet w sobotę.

Doradca w ofercie posiada kredyty hipoteczne oraz gotówkowe następujących banków:

Alior Bank, BGŻ, BNP Paribas, BOŚ, BPH, BZ WBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Getin Noble Bank, ING,  mBank, Meritum Bank, Millennium Bank, Nordea Bank, Pekao SA, PKO BP, Bank Pocztowy, Raiffeisen-Polbank.

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą finansowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Doradca nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

 • doradca jest od niedawna na stronach serwisu,
 • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat doradcy,
 • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat doradcy).
Robert

Robert

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty gotówkowe

doradcy kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Doradca w powszechnej opinii uważany za jednego z najlepszych specjalistów na szczecińskim rynku kredytów hipotecznych. Nie bez powodu. Posiada 19 lat doświadczenia zawodowego – jedno z najdłuższych w naszym rankingu. Obecnie pracuje w firmie doradztwa finansowego Aspiro. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki kilkuset udzielonym kredytom hipotecznym doradca miał styczność z różnymi często niestandardowymi przypadkami.

Dzięki temu jego umiejętności pozwalają na dokładną ocenę każdej sprawy i znalezienie rozwiązania. Starając się o kredyt u tego doradcy mamy pewność, że trafiliśmy pod dobry adres. Tak fachowych doradców życzymy wszystkim klientom. Doradca jest jednym z najlepszych specjalistów od kredytów oferowanych w Getin Noble Bank (wcześniej przez 7 lat pracował w tym banku).

Osoby rekomendujące podkreślały, jego profesjonalizm oraz zaangażowanie w sprawy klienta. Doradca jest mobilny i dyspozycyjny: można się z nim umówić nawet po godzinach pracy banku (nam się udało bez problemu), co z pewnością będzie dodatkową zaletą dla zapracowanych klientów, którzy nie mogą wcześniej wyjść z pracy. Na pomoc i pełne zaangażowanie doradcy możemy również liczyć po wypłacie kredytu – zamiast dzwonić na bankową infolinię mamy w każdej chwili „pod ręką” doświadczonego doradcę.

Doradca w ofercie posiada kredyty następujących banków:

Alior Bank, BGŻ, BNP Paribas, BOŚ, BPH, BZ WBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Getin Noble Bank, ING, Kredyt Bank, mBank, Meritum Bank, Millennium Bank, Nordea Bank, NeoBank, Pekao SA, PKO BP, Bank Pocztowy, Raiffeisen-Polbank.

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego - skontaktuj się z z polecanym doradcą, który dokładnie bezpłatnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Doradca nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

 • doradca jest od niedawna na stronach serwisu,
 • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat doradcy,
 • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat doradcy).
Karol

Karol

specjalizacja: kredyty hipoteczne

doradca kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,8/6
Uważany za specjalistę od trudnych przypadków. 6 lat praktyki zawodowej związanej z kredytami hipotecznymi, ponad 650 udzielonych kredytów hipotecznych daje gwarancję dużej wiedzy i doświadczenia. Osoby rekomendujące podkreślały rzetelność oraz bardzo dobrą znajomość ofert różnych banków. Praktycznie „na pamięć” doradca zna procedury kredytowe takich banków, jak: PKO BP, ING Bank Śląski, Getin Noble Bank, Bank BPH, Multibank, Deutsche Bank. Doradca kilkakrotnie przygotowywał porównania ofert kredytowych, które były wykorzystywane w mediach. Potrafi świetnie zweryfikować możliwości klientów oraz wybrać najlepsze oferty z pośród ofert ponad 20 banków dostępnych u doradcy.

Doradca podczas rozmowy z klientem zawsze szczegółowo omawia zaprezentowane oferty, starannie pokazuje różnice pomiędzy nimi, aby klient miał pełne informacje decydując się na kredyt hipoteczny. Stara się znaleźć rozwiązanie nawet w trudnych, niestandardowych przypadkach konsultując nietypowe sprawy z działami analiz banku. Mile zaskoczyła nas też dobra wiedza doradcy na temat aktualnych inwestycji prowadzonych przez deweloperów w Szczecinie.

Doradca jest dyspozycyjny – można się z nim umówić na spotkanie poza godzinami pracy oddziału firmy. Biegle zna język angielski i niemiecki.

 W ofercie kredyty hipoteczne 22 banków. 

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego - skontaktuj się z doradcą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Opinie Użytkowników naszego serwisu:

"Polecam wszystkim, naprawdę rewelacyjny gościu. Kompetentny i na poziomie doradca."

"Będę go polecała wszystkim znajomym. Chodziłam po bankach i każdy mówił, że nie mam szans, a p. Karol załatwił mi kredyt. Powiedział, że będzie ciężko, ale widzi szansę i zajmie się sprawą i udało się. Bardzo skromy, rzetelny młody człowiek, oby więcej takich pracowało w bankach."

"Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam usługi tego doradcy".


Remigiusz

Remigiusz

specjalizacja: produkty inwestycyjne

Dom Inwestycyjny Xelion

Ocena: 5,9/6
Wszystkie osoby, które rekomendowały tego doradcę podkreślały, że jest jednym z najlepszych specjalistów w Szczecinie jeżeli chodzi o produkty inwestycyjne. Doskonała znajomość rynków finansowych, funduszy inwestycyjnych oraz produktów inwestycyjnych wynika nie tylko z pracy zawodowej doradcy, ale także z jego prywatnych zainteresowań i pasji. O ogromnej wiedzy niech świadczy fakt, że doradca legitymuje się Certyfikatem Europejskiego Doradcy Finansowego EFPA. Takich osób w Szczecinie jest tylko 4, a w całej Polsce ok. 180.

Mając nadwyżki finansowe warto spotkać się i porozmawiać z tym doradcą. Doradca jest mobilny, bez problemu umówi się z nami w dogodnym miejscu i czasie. Doradca w ofercie posiada ponad 400 różnych produktów inwestycyjnych. Taką wiedzę, jaką posiada doradca zdobywa się latami – warto z niej skorzystać. W naszej ocenie, jak również w ocenie osób, które go polecały, doradca jest rzeczywiście jednym z tych, o których się mówi: doradca na całe życie.

Klienci mogą wybierać produkty z ponad 400 różnych produktów inwestycyjnych.

Planowanie finansowe: zapewniony odpowiedni dobór oraz monitoring inwestycji. Zarządzanie portfelem aktywów odbywa się w oparciu o wyselekcjonowane narzędzia.

Szczegóły oferty u doradcy.

Doradca nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

 • doradca jest od niedawna na stronach serwisu,
 • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat doradcy,
 • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat doradcy).