Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Szczecin
Robert

Robert

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 662 240 201

Ocena: 5,9/6
Ekspert kredytowy, któy posiada oferty wszystkich liczących się na rynku banków. Kredytami hipotecznymi zajmuje się od 17 lat, a swoją wiedzą dzieli się też z innymi na blogu:   HipotecznyBlog.pl  - warto tam zajrzeć, żeby zdobyć wiele przydatnych informacji na temat kredytów hipotecznych. Na temat tego eksperta uzyskliśmy wiele pozytywnych opinii, potwierdzających jego wiedzę i kompetencje. Były to opinie z biur nieruchomości, deweloperów i pracowników banków, z którymi na co dzień ekspert współpracuje.

Dodatkowym atutem jest doskonała wiedza nt. zagadnień prawnych związanych z podpisywaniem umów kupna-sprzedaży. Posiada również dużą wiedzę na temat szczecińskiego rynku nieruchomości. Decydując się na kredyt hipoteczny w Szczecinie warto spotkać się z tą osobą.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Pan Robert pomógł nam już 2 razy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Zorganizował wszystko od kredytu po wycenę i notariusza. Polecam go wszystkim, którzy szukają dobrego fachowca i dobrego kredytu."

"Profesjonalny i na poziomie doradca. Rzadko się takich spotyka. Wszystkie formalności przebiegły sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Polecam."

"Kompetentny i rzeczowy doradca! Polecam."

"Potrafi tak wszystko wytłumaczyć z kredytem, że każdy zrozumie nawet laik. Bardzo dobry a przy tym miły i życzliwy. Polecam."

"Nie sądziłam, że wzięcie kredytu może być takie proste. Pan Robert poprowadził całą moją sprawę. Wszystko na samym początku wytłumaczył i nie było żadnych niespodzianek. Polecam go jako super fachowca każdemu, kto szuka dobrego sprawdzonego doradcy kredytowego"

Norbert

Norbert

specjalizacja: leasing, kredyty samochodowe

ekspert finansowy, oferty wielu banków - tel. 691 458 898

Ocena: 5,9/6
Jeden z najlepszych specjalistów od finansowania aut w Szczecinie. Z finansami związany od 2004 roku. Doświadczenie zdobywał podczas wieloletniej pracy w bankach. Obecnie pracuje na własny rachunek i w ofercie posiada kredyty i leasingi różnych banków i firm leasingowych. Kredyt samochodowy lub leasing, na osobę fizyczną lub firmę to jego specjalność. Długie doświadczenie zawodowe, bardzo dobra znajomość ofert bankowych i leasingowych jest gwarancją wyboru najlepszej opcji dla Klienta. 

W opinii wielu osób uchodzi za rzetelnego, kompetentnego i skutecznego fachowca. Szukając w Szczecinie kredytu na samochód lub leasingu warto umówić się na spotkanie z tym specjalistą. Ekspert obsługuje również Klientów z okolic Szczecina.

Szczegóły oferty u eksperta - skontaktuj się z doradcą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje rozwiązanie.

"Kompetentny i dobry doradca. Pomógł mi już wiele razy przy finansowaniu floty aut w firmie. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony z obsługi i przygotowanych ofert."

"Pan Norbert to wybitny doradca jeżeli chodzi o leasingi - polecam!"

Paweł

Paweł

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty gotówkowe

ekspert bankowy, Deutsche Bank - tel. 519 407 305

Ocena: 5,9/6
6 lat doświadczenia w bankowości. Od 7 lat pracuje w Deutsche Banku i zajmuje się kredytami hipotecznymi. Doskonała wiedza, duże doświadczenie i co ważne obsługa klientów na najwyższym poziomie. Po sprawdzeniu tego eksperta kredytowego możemy potwierdzić - doradca jest konkretny i rzeczowy, od razu widać, że to profesjonalista. 

Stara się dokładnie o wszystko wypytać, aby później nie było żadnych niespodzianek i niedomówień. Wyznaje zasadę, że klient od początku musi dokładnie wiedzieć na czym stoi – taki właśnie powinien być doradca kredytowy. Rozmawialiśmy też z osobami, które na co dzień współpracują z doradcą. Wszystkie one bardzo pozytywnie wypowiadały się na temat doradcy zaznaczając też, że klienci również wysoko oceniają zaangażowanie i pomoc doradcy w sprawach kredytowych. Dodatkowy atutem doradcy jest biegła znajomość j. niemieckiego.

Podsumowując: doświadczony i rzetelny specjalista kredytowy, którego polecamy wszystkim zainteresowanym kredytami hipotecznymi Deutsche Banku.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepszą opcję kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

"Polecam usługi Pana Pawła, który pomógł mi sprawnie przejść przez wszystkie formalności kredytowe."

"Z P. Pawłem współpracuję już od kilku lat. Dla mnie to najlepszy doradca Deutsche Banku w Szczecinie, pozdrawiam".

"Dzieki Panu Pawłowi otrzymaliśmy bardzo dobry kredyt na dom. Polecamy Jego usługi, jest słowny, kompetentny i bardzo miły."

"Jest dokładnie tak, jak tu napisali na stronie: moja ocena to 6 na 6!!!"

Polecam kredyt w Deutsche Banku i p. Pawła. Jestem bardzo zadowolona, że zajął się moją sprawą. Wszystko załatwiłąm sprawnie, szybko i bez żadnych komplikacji." 

Marcin

Marcin

specjalizacja: kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - 731 760 300

Ocena: 5,9/6
Osoby rekomendujące tego eksperta kredytowego podkreślały dużą wiedzę i 16 letnie doświadczenie zawodowe. Świetnie zna procedury banków i jest w stanie dokładnie określić możliwości otrzymania kredytu. Decydując się na spotkanie z tym ekspertem kredytowym możemy być pewni jego zaangażowania w nasze sprawy oraz  pomoc na każdym etapie procesu kredytowego. 

Poza tym jest osobą bardzo kontaktową o wysokiej kulturze osobistej. Duże doświadczenie, wiedza, zaangażowanie w sprawy klienta, a przy tym miła atmosfera rozmowy – nie dziwi nas więc fakt, że eksperta poleca tak wiele osób.

Z ekspertem ożemy umówić się w dogodnym dla nas czasie, po indywidualnym uzgodnieniu również w sobotę.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego - skontaktuj się z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i przedstawi najlepsze rozwiązanie.

Ekspert nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • ekspert jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat eksperta,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat eksperta).
PolecaniDoradcy.pl

PolecaniDoradcy.pl

Kontakt z ekspertem PolecaniDoradcy.pl

telefon: 608 80 90 80

Ocena: 6/6
Nie wiesz od czego zacząć? Nie znalazłeś doradcy, którego szukasz? Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie doradzimy Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu i sprawdzimy Twoją zdolność kredytową.    Eksperci portalu PolecaniDoradcy.pl posiadają 15 letnie doświadczenie w doradztwie finansowym, które zdobywali podczas pracy w renomowanych bankach i innych instytucjach finansowych.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi ekspertami kredytowymi z całej Polski. Nie wszyscy znajdują się w katalogu na naszym portalu.

Jeżeli szukasz eksperta z konkretnego banku lub od konkretnej sprawy i nie znalazłeś go na stronie - skontaktuj się z nami - polecimy Ci kompetentną i co ważne, sprawdzoną osobę.

Kacper

Kacper

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 662 240 234

Ocena: 5,9/6
Ekspert od 12 lat zajmuje się kredytami hipotecznymi. Ponad 1000 udzielonych kredytów hipotecznych daje gwarancję dużego doświadczenia związanego z finansowaniem nieruchomości, doskonałej znajomości procedur bankowych oraz kredytów hipotecznych. Niewątpliwym atutem doradcy jest fakt, że jest on również ekspertem portalu Hiponet.pl – jednego z największych serwisów o kredytach hipotecznych, odpowiedzialnym za porównywarki finansowe.

Ekspert doskonale potrafi porównać poszczególne oferty i zaznaczyć różnice pomiędzy nimi. Na bieżąco śledzi aktualne oferty banków oraz wszystkie dostępne promocje kredytowe dzięki temu klient ma zawsze aktualne propozycje.

Bardzo dobre opinie o tej osobie uzyskaliśmy również od biur nieruchomości, z którymi współpracuje. Osoby rekomendujące podkreślały dużą wiedzę merytoryczną oraz rzetelność tej osoby.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistom, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Doradca bardzo profesjonalny, polecam."

"Gdyby nie p. Kacper chyba nie dostałabym kredytu. Jest bardzo kompetentny i zaangażowany w swoją pracę i ma bardzo dużą wiedzę na temat kredytów. Cieszę się, że trafiłam do takiego dobrego doradcy."

Szymon

Szymon

specjalizacja: kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezp. na życie

ekspert finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Decydując się na kontakt z tym ekspertem oprócz jego solidnej wiedzy i dużego doświadczenia, mamy zapewniony również dostęp do wielu ofert kredytowych. Posiada 8 letnie doświadczenie związane z udzielaniem kredytów hipotecznych. Osoby, które nam polecały tego eksperta podkreślały jego kompetencje i doświadczenie zawodowe.  Świetnie zna oferty dostępne na rynku, potrafi je dokładnie przeanalizować, porównać i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Jego doświadczenie jest nieocenione w przypadku klientów, których sytuacja nie należy do tzw. standardowych przypadków. Jjest osobą bardzo rzeczową, konkretną i stara się, aby klient nie marnował niepotrzebnie czasu – potrafi sprawnie i szybko poprowadzić klienta przez formalności związane z przyznawaniem kredytu.

Ekspert jest osobą dyspozycyjną i mobilną. Można się z nim umówić na spotkanie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, a najbardziej zapracowani klienci, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny mogą liczyć na spotkanie nawet w sobotę.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Ekspert nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • ekspert jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat eksperta,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat eksperta).
Robert

Robert

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty gotówkowe

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Ekspert kredytowy w powszechnej opinii uważany za jednego z najlepszych specjalistów na szczecińskim rynku kredytów hipotecznych. Nie bez powodu. Posiada 19 lat doświadczenia zawodowego – jedno z najdłuższych w naszym rankingu. Obecnie pracuje w firmie doradztwa finansowego Aspiro. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki kilkuset udzielonym kredytom hipotecznym doradca miał styczność z różnymi często niestandardowymi przypadkami.

Dzięki temu jego umiejętności pozwalają na dokładną ocenę każdej sprawy i znalezienie rozwiązania. Starając się o kredyt u tego doradcy mamy pewność, że trafiliśmy pod dobry adres. Tak fachowych doradców życzymy wszystkim klientom. Doradca jest jednym z najlepszych specjalistów od kredytów oferowanych w Getin Noble Bank (wcześniej przez 7 lat pracował w tym banku).

Osoby rekomendujące podkreślały, jego profesjonalizm oraz zaangażowanie w sprawy klienta. Doradca jest mobilny i dyspozycyjny: można się z nim umówić nawet po godzinach pracy banku (nam się udało bez problemu), co z pewnością będzie dodatkową zaletą dla zapracowanych klientów, którzy nie mogą wcześniej wyjść z pracy. Na pomoc i pełne zaangażowanie doradcy możemy również liczyć po wypłacie kredytu – zamiast dzwonić na bankową infolinię mamy w każdej chwili „pod ręką” doświadczonego doradcę.

Ekspert w ofercie posiada kredyty następujących banków:

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego - skontaktuj się z z polecanym doradcą, który dokładnie bezpłatnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Ekspert nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • ekspert jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat eksperta,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat eksperta).