Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Katowice
Adam

Adam

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
10 lat doświadczenia związanego z kredytami hipotecznymi i ponad 900 udzielonych kredytów. To mówi wszystko o doświadczeniu tego specjalisty. Praktycznie nie ma przypadku, z którym nie miał już do czynienia. Z wykształcenia  również jest „bankowcem”. Już podczas pierwszej rozmowy zauważyliśmy, że ten ekspert kredytowy to osoba rzeczowa i doskonale zorientowana w sprawach kredytów hipotecznych. Takie opinie uzyskaliśmy też od innych osób. 

Jest osobą mobilną i dyspozycyjną, można się z nim umówić w dogodnym dla nas czasie i miejscu. To wszystko składa się na obraz profesjonalnego eksperta kredytowego, w opinii wielu jednego z najlepszych i najbardziej doświadczonych w Katowicach. Jeżeli właśnie takiego szukamy, warto umówić się na spotkanie z tym specjalistą.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego - skontaktuj się z z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Ekspert nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • ekspert jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat eksperta,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat eksperta).
PolecaniDoradcy.pl

PolecaniDoradcy.pl

Kontakt z ekspertem PolecaniDoradcy.pl

telefon: 608 80 90 80

Ocena: 6/6
Nie wiesz od czego zacząć? Nie znalazłeś doradcy, którego szukasz? Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie doradzimy Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu i sprawdzimy Twoją zdolność kredytową.    Eksperci portalu PolecaniDoradcy.pl posiadają 15 letnie doświadczenie w doradztwie finansowym, które zdobywali podczas pracy w renomowanych bankach i innych instytucjach finansowych.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi ekspertami kredytowymi z całej Polski. Nie wszyscy znajdują się w katalogu na naszym portalu.

Jeżeli szukasz eksperta z konkretnego banku lub od konkretnej sprawy i nie znalazłeś go na stronie - skontaktuj się z nami - polecimy Ci kompetentną i co ważne, sprawdzoną osobę.