Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Warszawa
Paweł

Paweł

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 604 961 361

Ocena: 5,9/6
Ten ekspert kredytowy posiada 10 letnie doświadczenie w bankowości. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Na jego temat uzyskaliśmy wiele bardzo dobrych opinii z różnych źródeł, które zachwalały jego profesjonalizm i wiedzę. Jego doświadczenie pozwala na zagwarantowanie Klientowi  najlepszej dostępnej w danym czasie oferty na rynku. Wielokrotnie sami rozmawialiśmy z ekspertem i nie dziwi nas, że tak wiele osób go poleca. Jest również świetnie zorientowany w warszawskim rynku nieruchomości.

Oprócz bankowości ukończył również studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości – to dodatkowy atut. Oprócz pomocy związanej z kredytami hipotecznymi, klient może też skorzystać z jego szerokiej wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości. Bardzo dobry ekspert kredytowy, polecanych przez innych. Szukając dobrego i doświadczonego specjalisty od kredytów hipotecznych w Warszawie warto spotkać się i porozmawiać z tą osobą.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie mogę polecić Pana Pawła w 100%. Pomoc w zorganizowaniu potrzebnych dokumentów, wypełnieniu wniosku i w samym załatwieniu kredytu ze strony Pana Pawła wzorowa i godna podziwu nie spodziewałam się ze to możne trwać tak krotko."

"Rzetelny, profesjonalny, kreatywny i bardzo sympatyczny:) Dzięki Panu Pawłowi spełniło się nasze marzenie i kupiliśmy upragnione mieszkanie. Pan Paweł bezstresowo przeprowadził nas przez całą, zawiłą procedurę bankową. W każdej sytuacji był dla nas do dyspozycji. Serdecznie i gorąco polecamy:)"

"Serdecznie polecam Pana Pawła jako doradcę kredytowego ,który w bardzo krótkim czasie pomógł mi wybrać najlepszą i najbardziej optymalną ofertę kredytu. Doskonała orientacja na rynku finansowym jak również jego wysokie kompetencje."

"Pan Paweł pomógł nam w kredycie hipotecznym. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dobry doradca kredytowy, który potrafi słuchać potrzb klienta i je zrealizować."

Arkadiusz

Arkadiusz

specjalizacja: kredyty hipoteczne

doradca kredytowy, oferty wielu banków - tel. 691 353 549

Ocena: 5,9/6
Doświadczony doradca kredytowy, który kredytami hipotecznymi zajmuje się od 2001 roku. Na jego temat uzyskaliśmy bardzo pozytywne opinie. Doświadczenie zdobywał pracując przez wiele lat w bankach. Aktualnie jest doradcą niezależnym oferującym kredyty wszystkich liczących się banków w Polsce. Dzięki temu może zaproponować najlepszy kredyt w oparciu o oczekiwania i możliwości finansowe Klienta.

Stara się znaleźć rozwiązanie nawet w trudnych, niestandardowych przypadkach konsultując nietypowe sprawy z działami analiz banku. Zawsze doradza tak, jakby szukał kredytu dla siebie: najlepszą i najtańszą opcję. Jest doradcą mobilnym i dyspozycyjnym. Można się z nim umówić o dogodnej porze. Dodatkowym atutem doradcy jest bardzo dobra znajomość warszawskiego rynku nieruchomości.

Doradca posiada w ofercie kredyty 23 banków.

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i doradzi najlepszą opcję kredytu hipotecznego.

"Pan Arek pomógł nam wydawałoby się w beznadziejnej sytuacji. Dostaliśmy kredyt tylko dzięki pomocy i doświadczeniu Pana Arka i jego zaangażowaniu w naszą sprawę. To bardzo dobry doradca, który z życzliwością i cierpliwością traktuje i pomaga klientom".

Alicja

Alicja

specjalizacja: kredyty dla firm

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Kolejny ekspert kredytowy z Warszawy, którego udało nam się sprawdzić i potwierdzić jego kompetencje. Tym razem jest to osoba zajmująca się kredytami dla firm. Specjalizuje się we wszystkich formach finansowania. Posiada również doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw korporacyjnych. Posiada 8-letnie doświadczenie w bankowości. Swoją karierę rozpoczynała w największym polskim banku. Pracowała również w ogólnopolskich firmach doradztwa finansowego. Obecnie w ofercie posiada kredyty wszystkich liczących się banków. Oprócz dużego doświadczenia z zakresu bankowości ekspert posiada również gruntowną wiedzę prawniczą.

Świetna znajomość z zakresu kredytów, doświadczenie oraz zaangażowanie i solidność – takie informacje na temat tego eksperta udało nam się uzyskać od osób, które polecały jego usługi. Dodatkowy atut to możliwość umówienia spotkania w dogodnym terminie oraz pełna mobilność, zarówno na terenie Warszawy, jak i okolic. 

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje  możliwości Twojej firmy i pomoże w uzyskaniu najlepszego finansowania.

"Pani Alicja jest bardzo rzetelnym, słownym i godnym zaufania doradcą. Dzięki jej pracy nasze starania o kredyt przebiegły pomyślnie i bezstresowo. Udzielała nam odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, przygotowywała jasne i klarowne zestawienia ofert kredytowych z wielu banków. Wielki plus za dostępność, która wcale nie zakończyła się wraz z uzyskaniem przez nas kredytu, bowiem p. Alicja pomagała nam również i później. Panią Alicję poleciliśmy już kilkorgu znajomym i z pewnością będziemy polecać kolejnym."

"Polecam usługi Pani Alicji, bardzo kompetentny doradca."

Patryk

Patryk

Specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 508 559 423

Ocena: 5,9/6
Kolejny świetny specjalista od kredytów hipotecznych, którego sprawdziliśmy z bardzo pozytywnymi opiniami. Z finansami związany jest od 2008 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywał zarówno w bankach jak też firmach doradztwa finansowego. W ofercie posiada kredyty hipoteczne wszystkich liczących się banków. Sumienny i kompetentny, z dużą wiedzą i konsekwentny w swoich działaniach, a przy tym bardzo komunikatywny i miły. Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju kredytach hipotecznych. Na swoim koncie ma również wiele skomplikowanych spraw, które z powodzeniem przeprowadził.

Dodatkowym atutem tego ekspera jest doskonała wiedza z zakresu rynku nieruchomości, zagadnieniach prawno – podatkowych związanych z obrotem nieruchomościami a także prowadzoną działalnością gospodarczą. Polecamy, doświadczony i bardzo kompetentny ekspert kredytowy z Warszawy.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistom, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Chcę polecić i podziękować Panu Patrykowi za solidne i uczciwe podejście do mnie jako człowieka i klienta . Kredyt hipoteczny który był mi niezbędny załatwił profesjonalnie i skutecznie . Pana Patryka cechuje wysoka kultura osobista jest to osoba godna polecenia i zaufania."

"Pełen profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista sprawia, że przygotowanie dokumentów oraz wszystkich formalności nie było uciążliwe. Szybkość w działaniu oraz gotowość służenia pomocą i wiedzą w każdym momencie plus elastyczność i dopasowanie oferty banku do naszych preferencji i potrzeb, to cechy charakteryzujące Pana Patryka."

"Chciałabym serdecznie podziękować Panu Patrykowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na moje wymarzone mieszkanie. Dzięki Jego pomocy proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bezproblemowo, co zawsze wydawało mi się nierealne. Pan Patryk pomógł szybko uzyskać kredyt na najlepszych warunkach dla mnie. Na bieżąco informował mnie o postępach w banku i cierpliwie tłumaczył wszelkie wątpliwości."

PolecaniDoradcy.pl

PolecaniDoradcy.pl

Kontakt z ekspertem PolecaniDoradcy.pl

telefon: 608 80 90 80

Ocena: 6/6
Nie wiesz od czego zacząć? Nie znalazłeś doradcy, którego szukasz? Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie doradzimy Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu i sprawdzimy Twoją zdolność kredytową.    Eksperci portalu PolecaniDoradcy.pl posiadają 15 letnie doświadczenie w doradztwie finansowym, które zdobywali podczas pracy w renomowanych bankach i innych instytucjach finansowych.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi ekspertami kredytowymi z całej Polski. Nie wszyscy znajdują się w katalogu na naszym portalu.

Jeżeli szukasz eksperta z konkretnego banku lub od konkretnej sprawy i nie znalazłeś go na stronie - skontaktuj się z nami - polecimy Ci kompetentną i co ważne, sprawdzoną osobę.

Renata

Renata

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert finansowy, oferty wielu banków - tel. 723 191 822

Ocena: 5,8/6
To jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów finansowych, których polecamy na naszych stronach. Od 20 lat zajmuje się kredytami hipotecznymi. Ponad 1400 udzielonych kredytów hipotecznych. Doświadczenie zdobywała m.in. w takich bankach, jak PKO BP, BPH czy GE Money Bank. Od kilku lat jest  ekspertem finansowym i w ofercie posiada wszystkie liczące się banki. Wysokie kompetencje i doświadczenie zawodowe potwierdziło nam wiele osób, do których udało nam się dotrzeć. Poleca ją wiele osób z branży (biura nieruchomości czy deweloperzy). Jeżeli szukasz dobrego i kompetentnego specjalisty kredytowego w Warszawie – warto spotkać się i porozmawiać z tą osobą.

Doświadczenie i świetna znajomość procedur kredytowych pozwala na porównanie zaproponowanie klientom najlepszych rozwiązań i najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Dodatkowym atutem tego eksperta finansowego jest bardzo dobra znajomość warszawskiego rynku nieruchomości, zarówno rynku pierwotnego, jak i nieruchomości z rynku wtórnego - z ekspertem można skonsultować potencjalny zakup. Doradzi, czy nie przepłacasz, sprawdzi księgę wieczystą itp.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Bardzo dobra i kompetentna doradczyni, polecam."

"Współpraca z Panią Renatą to czysta przyjemność. Kompetentna i zawsze można na nią liczyć. Polecam z pełnym przekonaniem, że każdy będzie pod wrażeniem wiedzy i zaangażowania Pani Renaty."

"Pomoc p. Renaty jest nieoceniona. Zajęła się wszystkimi sprawami od A do Z, cała procedura z przyznaniem kredytu byłą szybka i bezproblemowa. Duże podziękowania dla p. Renaty."