Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

O firmie

Nasza działalność

Serwis PolecaniDoradcy.pl zajmuje się sprawdzaniem i polecaniem najlepszych doradców finansowych i kredytowych, bez względu czy pracują w bankach czy w firmach doradztwa finansowego.

Dzięki temu każdy, kto szuka kredytu może bezpośrednio skontaktować sie za pośrednictwem serwisu PolecaniDoradcy.pl z doświadczonym, kompetentnym i co ważne - sprawdzonym doradcą kredytowym.

Dążymy do tego, aby każdy Użytkownik naszego Katalogu mógł skorzystać z pomocy najlepszych doradców, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie.

 

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie kredytowym, zdobyte podczas pracy w instytucja finansowych: zarówno w bankach, jak też w firmach doradztwa kredytowego. Pozwala nam to weryfikować wiedzę merytoryczną doradców pod kątem znajomości produktów kredytowych i procedur bankowych.

Posiadamy także doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje związane z rekrutacją i oceną doradców, które pozwala nam dokonywać kompleksowych ocen polecanych przez nas doradców. Przez wiele lat wyszkoliliśmy też wielu profesjonalnych doradców kredytowych przekazując im naszą wiedzę.