Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z PolecaniDoradcy.pl

Wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwonimy do Ciebie.

Kontakt bezpośredni

+48 608 80 90 80

Jesteś na etapie poszukiwania kredytu? Zleć to nam.

Bez wychodzenia z domu otrzymasz najlepszą ofertę i kontakt do kompetentnych doradców.

Zamiast szukać najlepszego kredytu hipotecznego w 25 bankach skontaktuj się z nami. Zweryfikujemy Twoje możliwości kredytowe i przygotujemy najlepsze oferty z dokładnym porównaniem każdej z nich. Przekażemy Ci również kontakt do najlepszych doradców kredytowych w Twoim mieście. Współpracujemy również z doradcami bankowymi, którzy nie są widoczni na stronach naszego portalu.

Znalazłeś już ofertę kredytu? Jesteś pewien, że to najlepsza?

Wyślij nam parametry kredytu, bezpłatnie sprawdzimy, czy faktycznie to najlepsza oferta dla Ciebie.

W naszej opinii 3 na 10 klientów mogłoby zaciągnąć korzystniejszy kredyt niż ten na który się zdecydowali i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Dlaczego? Część osób nie ma czasu, aby sprawdzić oferty we wszystkich bankach. Innym się wydaje, że procedury w banku, który ma lepszą ofertą są trudniejsze do spełnienia. I najważniejsze: część kredytobiorców nie potrafi dokładnie policzyć kosztów kredytu. Dla naszych Klientów negocjowaliśmy już marże kredytu, opłaty za wcześniejszą spłatę, czy niższe prowizje.
Prześlij nam parametry oferty, którą wybrałeś - w najgorszym przypadku powiemy Ci, że faktycznie to najlepsza oferta na rynku.

Znasz dobrego doradcę finansowego?

Byłeś zadowolony z jego profesjonalnej obsługi? Poleć go. Sprawdzimy. Jeżeli nasze oceny będą również pozytywne będziemy go polecać innym.

Jeżeli znasz dobrego doradcę kredytowego lub finansowego, byłeś zadowolony z jego profesjonalnej obsługi i chciałbyś go polecić innym napisz do nas, dlaczego polecasz doradcę, gdzie doradca pracuje, podaj dane kontaktowe do niego oraz wystaw mu swoją ocenę. Sprawdzimy. Jeżeli nasze oceny będą również pozytywne - będziemy go polecać innym użytkownikom serwisu PolecaniDoradcy.pl.