Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Gdańsk
Ewa

Ewa

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 795 188 677

Ocena: 5,9/6
Ten ekspert kredytowy z Gdańska pracuje w branży finansowej od 2005 roku, a od 2007 zajmuję się kredytami hipotecznymi. Doświadczenie zdobywał w największych polskich bankach. Od kilku lat proawdzi własne biuro i w ofercie posiada kredyty hipoteczny wszystkich liczących się na rynku banków. Opinie, które udało nam się zebrać na temat tej osobyb to rekomendacje od deweloperów i biur nieruchomości, z którymi na co dzień ekspert współpracuje obsługując ich klientów. Same ciepłe słowa, duże uznanie dla wiedzy doradcy i jakości obsługi. 

Ekspert ma zawsze stały kontakt z klientami - informuje ich na bieżąco, jak przebiega proces kredytowy i na jakim etapie jest wniosek kredytowy. Uczestniczy w umowach kredytowych, a jeśli jest taka potrzeba również pomaga klientom przy wyborze mieszkania, negocjacjach z deweloperem, czy pomaga przy podpisywaniu umowy przedwstępnej. Bezpieczeństwo transakcji zawsze jest najważniejsze.

Ekspert jest osobą mobilną i dyspozycyjną. Można się umówić w dogodnej dla nas porze. Obsługuje osoby z Trójmiasta i okolic.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Pani Ewa to profesjonalistka na 100%. Pomogła nam w kredycie i nie tylko. Doradziła przy podpisywaniu umowy kupna-sprzedaży i umowie przedwstępnej. Z czystym sumieniem daję ocenę 6!!! i polecam ją każdemu kto szuka dobrego doradcy hipotecznego."

"Super osoba, a przy tym z niezwykłą wiedzą na temat kredytów i rynku mieszkań. Jest dokładnie tak, jak piszą tu na stronie. Dodam tylko ze swojej strony, że jest dodatkowo bardzo miła i uczynna". Polecam taką doradczynię wszystkim, którzy cenią sobie traktowanie ich jak Klienta po przyjacielsku a nie jak petenta."

"Dzięki Pani Ewie nie straciłem wpłaconej zaliczki, bo wcześniejszy doradca obiecywał gruszki na wierzbie :( Dopiero Pani Ewa wszystko wyprostowała i udało się z kredytem. Kompetentna i uczciwa osoba, polecam."

Janusz

Janusz

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
O tym ekspercie uzyskaliśmy wiele świetnych opinii: duża wiedza, wieloletnie doświadczenie, jakość obsługi na najwyższym poziomie. Tak o doradcy mówili nam byli koledzy z pracy, szefowie, a nawet konkurencja. Doradca z bankowością związany jest już 16 lat, pracował w kilku bankach. Ostatnie 10 lat to kredyty hipoteczne. W swojej karierze doradca pomógł w uzyskaniu kredytu około 900 osobom. Biorąc pod uwagę fakt, że rocznie przeciętny doradca udziela około 70 kredytów hipotecznych, wynik 900 kredytów zrobił wrażenie nawet na nas. Tego doradcę nic nie jest w stanie zaskoczyć, miał do czynienia chyba ze wszystkimi możliwymi sytuacjami. Takie doświadczenie jest rzadko spotykane.

Decydując się na tego eksperta mamy pewność, że trafimy w dobre ręce. Oprócz świetnej znajomości ofert kredytowych w różnych bankach i wyboru najlepszej oferty, klienci mogą również liczyć u tego doradcy na pomoc w zakresie spraw związanych z sytuacja prawną nieruchomości (doradca posiada wykształcenie prawnicze).

Jest osobą mobilną i dyspozycyjną, bez problemu możemy się z nim umówić w dogodnym miejscu i czasie. Szukając kredytu hipotecznego warto zgłosić się do tego doradcy i  skorzystać z jego wiedzy, profesjonalizmu oraz dużego doświadczenia.

W ofercie ekspert posiada ponad 30 banków, dzięki temu istnieje możliwość przygotowania propozycji kredytowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Tak szeroka oferta banków pozwala zaproponować :

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego - skontaktuj się z doradcą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Ekspert nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • ekspert jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat eksperta,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat eksperta).
Aleksandra

Aleksandra

kredyty hipoteczne

doradca bankowy, Eurobank

Ocena: 5,8/6
Ponad 800 udzielonych kredytów hipotecznych to ogromne doświadczenie zawodowe, jaki może się wykazać ten doradca kredytowy. 17 lat pracy w bankowości z czego 10 lat to obsługa klientów w zakresie kredytów hipotecznych. Nie musimy dodawać, że obsługa na najwyższym poziomie. Wśród bardzo dobrych opinii od różnych osób otrzymaliśmy również bardzo dobre rekomendacje od przełożonych doradcy.

Decydując się na kredyt hipoteczny u tego doradcy kredytowego oprócz jakości obsługi możemy korzystać przede wszystkim z dużego doświadczenia, wiedzy oraz rzetelności. Doceniają to trójmiejskie biura nieruchomości, deweloperzy i pośrednicy finansowi, z którymi doradca współpracuje obsługując ich klientów. Świetne opinie i polecenia nie biorą się z przypadku, świadczą o wysokich kompetencjach doradcy.

Niskie marże w promocji "W parze taniej". 

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego - skontaktuj się z doradcą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Doradca nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • doradca jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat doradcy,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat doradcy).
PolecaniDoradcy.pl

PolecaniDoradcy.pl

Kontakt z ekspertem PolecaniDoradcy.pl

telefon: 608 80 90 80

Ocena: 6/6
Nie wiesz od czego zacząć? Nie znalazłeś doradcy, którego szukasz? Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie doradzimy Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu i sprawdzimy Twoją zdolność kredytową.    Eksperci portalu PolecaniDoradcy.pl posiadają 15 letnie doświadczenie w doradztwie finansowym, które zdobywali podczas pracy w renomowanych bankach i innych instytucjach finansowych.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi ekspertami kredytowymi z całej Polski. Nie wszyscy znajdują się w katalogu na naszym portalu.

Jeżeli szukasz eksperta z konkretnego banku lub od konkretnej sprawy i nie znalazłeś go na stronie - skontaktuj się z nami - polecimy Ci kompetentną i co ważne, sprawdzoną osobę.