Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Ewa

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 795 188 677

Ocena: 5,9/6

Ten ekspert kredytowy z Gdańska pracuje w branży finansowej od 2005 roku, a od 2007 zajmuję się kredytami hipotecznymi. Doświadczenie zdobywał w największych polskich bankach. Od kilku lat proawdzi własne biuro i w ofercie posiada kredyty hipoteczny wszystkich liczących się na rynku banków.

Opinie, które udało nam się zebrać na temat tej osobyb to rekomendacje od deweloperów i biur nieruchomości, z którymi na co dzień ekspert współpracuje obsługując ich klientów. Same ciepłe słowa, duże uznanie dla wiedzy doradcy i jakości obsługi. 

Ekspert ma zawsze stały kontakt z klientami - informuje ich na bieżąco, jak przebiega proces kredytowy i na jakim etapie jest wniosek kredytowy. Uczestniczy w umowach kredytowych, a jeśli jest taka potrzeba również pomaga klientom przy wyborze mieszkania, negocjacjach z deweloperem, czy pomaga przy podpisywaniu umowy przedwstępnej. Bezpieczeństwo transakcji zawsze jest najważniejsze.

Ekspert jest osobą mobilną i dyspozycyjną. Można się umówić w dogodnej dla nas porze. Obsługuje osoby z Trójmiasta i okolic.