Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Poznań
Sylwia

Sylwia

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty dla firm

tel. 607 155 469 - ekspert finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Kolejny ekspert kredytowy w naszej bazie, na temat którego uzyskaliśmy wiele bardzo dobrych opinii, w tym także od konkurencji. Z kredytami hipotecznymi doradca ma do czynienia od 7 lat. Doświadczenie zdobywane zarówno w pracy w banku, jak też w firmach doradztwa finansowego pozwala na znalezienie klientowi najlepszej oferty. Chcemy podkreślić przy tym, że doradca uchodzi za osobę bardzo skuteczną - lata praktyki pozwalają bardzo precyzyjnie określić  szanse na kredyt. 

Ekspert kredytowy jest osobą bardzo rzetelną i odpowiedzialną. Jeżeli w jego ocenie kolejny kredyt może zachwiać naszą płynnością to odradzi zaciągnięcia kredytu. Tak postępują prawdziwi doradcy kredytowi, a nie tylko sprzedawcy kredytów. Po wypłacie kredytu zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie doradcy, a przede wszystkim korzystać z jego wieloletniego doświadczenia.  O takich doradcach kredytowych mówi się „doradca na całe życie” i w przypadku tej osoby dokładnie tak jest.

Ekspert finansowy w ofercie posiada kredyty następujących banków:

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w znalezieniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Pani Sylwia to świetny fachowiec. Wszystkim gorąco polecam."

"Bardzo profesjonalna i miła i zaangażowana w sprawy klienta. Duża wiedza na temat bankowości i kredytów mieszkaniowych, polecam."

"Dzięki Pani Sylwii dostaliśmy kredyt na mieszkanie na super warunkach. Wszystkie formalności odbywały się szybko i sprawnie. Dziękujemy i polecamy usługi Pani Sylwii"

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi Pani Sylwii, jest kompetentna, miła i godna polecania."

Agnieszka

Agnieszka

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 662 240 216 - ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Osoby polecające  tego eksperta kredytowego podkreślały jego kompetencje i wiedzę. Jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów kredytowych w Poznaniu oferujących kredyty hipoteczne różnych banków. Kredytami hipotecznymi zajmuje się od 2005 roku. Bardzo dobrze zna procedury banku i jest w stanie dokładnie określić możliwości otrzymania kredytu. 

Decydując się na usługi tej osoby możemy być pewni zaangażowania doradcy w nasze sprawy oraz  pomocy na każdym etapie procesu kredytowego. Przygotowując symulację kredytową ekspert bardzo dokładnie i rzetelnie omawia ją z klientem, o czym przekonaliśmy się osobiście, prosząc o przygotowanie oferty.

Duża wiedza i doświadczenie poparte 12-letnią pracą związaną z pośrednictwem w zakresie kredytów hipotecznych, a także wiele pozytywnych opinii, które usłyszeliśmy na temat tej osoby przekonały nas, że warto ją umieścić na stronach naszego serwisu.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego - skontaktuj się z z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu  najlepszego kredytu hipotecznego.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Agnieszka bardzo sprawnie przeprowadziła wszystkie formalności. Wystarczyły tylko 2 spotkania do ustalenia wszystkich szczegółów działania, resztę załatwialiśmy mailowo i później tylko jedna wizyta w banku. Naprawdę polecam."

"Jestem mile zaskoczona współpracą z Panią Agnieszką. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiło, że mogłam spokojnie czekać na przyznanie kredytu. Na pewno będę polecać Panią Agnieszkę jako profesjonalnego doradcę"

"Polecamy panią Agnieszkę , pracuje bardzo profesjonalnie,cała procedura załatwienia kredytu przebiegła sprawnie.Pani Agnieszka zawsze jest dostępna pod telefonem lub w kontakcie mailowym, w razie wątpliwości i pytań. Pani Agnieszko , dziękujemy za pomoc i wsparcie w dążeniu do posiadania własnego ,,M,, Polecamy panią Agnieszkę, super doradca KAMILA I JANUSZ"

"Bardzo dobry doradca, pomogła nam wyszukać i załatwić kredyt zgodny z naszymi oczekiwaniami w terminie, który gwarantował sfinansowanie naszej inwestycji. Bardzo chętnie służy pomocą w sprawach dotyczących kredytu również po jego udzieleniu."

"Współpraca z Panią Agnieszką była bardzo rzeczowa, konkretna i precyzyjna. W pełni mogę polecić Panią Agnieszkę do kontaktu, jestem zadowolona z poprowadzenia przez Panią Agnieszkę sprawy kredytu hipotecznego."

PolecaniDoradcy.pl

PolecaniDoradcy.pl

Kontakt z ekspertem PolecaniDoradcy.pl

telefon: 608 80 90 80

Ocena: 6/6
Nie wiesz od czego zacząć? Nie znalazłeś doradcy, którego szukasz? Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie doradzimy Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu i sprawdzimy Twoją zdolność kredytową.    Eksperci portalu PolecaniDoradcy.pl posiadają 15 letnie doświadczenie w doradztwie finansowym, które zdobywali podczas pracy w renomowanych bankach i innych instytucjach finansowych.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi ekspertami kredytowymi z całej Polski. Nie wszyscy znajdują się w katalogu na naszym portalu.

Jeżeli szukasz eksperta z konkretnego banku lub od konkretnej sprawy i nie znalazłeś go na stronie - skontaktuj się z nami - polecimy Ci kompetentną i co ważne, sprawdzoną osobę.

Łukasz

Łukasz

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Kolejny rzetelny i kompetentny ekspert kredytowy w naszym katalogu posiada 8-letnie doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych i finansowania nieruchomości. Co ważne, doświadczenie zdobywał w firmach doradztwa finansowego. Dzięki temu przez te wszystkie lata doskonale poznał procedury wszystkich liczących się banków w Polsce. Potrafi rzetelnie i merytorycznie doradzić, pomóc w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego oraz poprowadzić kredytobiorcę przez wszystkie formalności bankowe.

Jest osobą mobilną i dyspozycyjną bez problemu można się z nim umówić na spotkanie w dogodnej dla nas porze. Podsumowując opis doradcy: świetny fachowiec od kredytów hipotecznych w Poznaniu.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Ekspert nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • ekspert jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat eksperta,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat eksperta).