Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Janusz

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

O tym ekspercie uzyskaliśmy wiele świetnych opinii: duża wiedza, wieloletnie doświadczenie, jakość obsługi na najwyższym poziomie. Tak o doradcy mówili nam byli koledzy z pracy, szefowie, a nawet konkurencja. Doradca z bankowością związany jest już 16 lat, pracował w kilku bankach. Ostatnie 10 lat to kredyty hipoteczne. W swojej karierze doradca pomógł w uzyskaniu kredytu około 900 osobom. Biorąc pod uwagę fakt, że rocznie przeciętny doradca udziela około 70 kredytów hipotecznych, wynik 900 kredytów zrobił wrażenie nawet na nas. Tego doradcę nic nie jest w stanie zaskoczyć, miał do czynienia chyba ze wszystkimi możliwymi sytuacjami. Takie doświadczenie jest rzadko spotykane.

Decydując się na tego eksperta mamy pewność, że trafimy w dobre ręce. Oprócz świetnej znajomości ofert kredytowych w różnych bankach i wyboru najlepszej oferty, klienci mogą również liczyć u tego doradcy na pomoc w zakresie spraw związanych z sytuacja prawną nieruchomości (doradca posiada wykształcenie prawnicze).

Jest osobą mobilną i dyspozycyjną, bez problemu możemy się z nim umówić w dogodnym miejscu i czasie. Szukając kredytu hipotecznego warto zgłosić się do tego doradcy i  skorzystać z jego wiedzy, profesjonalizmu oraz dużego doświadczenia.