Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Edyta

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

Kolejny ekspert kredytowy na naszej liście posiada 17 letnie doświadczenie w bankowości, z czego ostatnie 14 lat to kredyty hipoteczne. Doświadczenie zdobywane zarówno w bankach, jak i firmach doradztwa finansowego. Ponad 1000 udzielonych kredytów powoduje, że właściwie nie ma sytuacji czy przypadku, który mógłby zaskoczyć eksperta. Oprócz wiedzy i doświadczenia także jakość obsługi i rzetelność doradcy jest na najwyższym poziomie - co potwierdziły nam osoby, które współpracują z doradcą od wielu lat. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych doradców kredytowych w Olsztynie.

Jjest osobą mobilną, może się umówić na spotkanie w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Na pomoc i pełne zaangażowanie doradcy możemy również liczyć po wypłacie kredytu – to ważne, że w każdej chwili mamy „pod ręką” doświadczonego, sprawdzonego doradcę.

Podsumowując: kompetentny i rzetelny specjalista od kredytów, którego polecają inni. Bez wahania dodamy, że tak dobrych i doświadczonych doradców życzymy wszystkim kredytobiorcom.