Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Krystyna

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

19 lat doświadczenia w bankowości, z czego ostatnie 11 lat to kredyty hipoteczne. Ponad 850 udzielonych kredytów hipotecznych powoduje, że żaden temat i nawet najbardziej skomplikowana sprawa nie jest w stanie zaskoczyć tego specjalisty, bo chyba nie ma sprawy, z którą już się nie spotkał. Dla tak doświadczonych ekspertów zawsze się znajdzie miejsce na naszym portalu. Poza dużym doświadczeniem i wiedzą, doradca obsługuje klientów na najwyższym poziomie. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie, a Klient zawsze dokładnie jest informowany na każdym etapie procedury kredytowej.

Musimy zaznaczyć, że bardzo dobre opinie o eksperciey otrzymaliśmy także od osób pracujących w konkurencyjnych bankach, które doceniają rzetelność i doświadczenie. Decydując się na tego doradcę mamy pewność, że naszymi sprawami zajmie się profesjonalista. Dodatkowym atutem eksperta jest wykształcenie, które świetnie uzupełnia pracę zawodową: Geodezja i Kartografia o specjalności Gospodarka Przestrzenna i Szacowanie Nieruchomości (docenią klienci zaciągający kredyt na budowę domu lub zakup działki) oraz Zarządzanie Jakością (docenią wszyscy klienci). Podsumowując opis doradcy: rzetelny doradca kredytowy, z dużym doświadczeniem świadczący usługi na najwyższym poziomie.