Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Międzyzdroje
Robert

Robert

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 662 240 201

Ocena: 5,9/6
Ekspert kredytowy, któy posiada oferty wszystkich liczących się na rynku banków. Kredytami hipotecznymi zajmuje się od 17 lat, a swoją wiedzą dzieli się też z innymi na blogu:   HipotecznyBlog.pl  - warto tam zajrzeć, żeby zdobyć wiele przydatnych informacji na temat kredytów hipotecznych. Na temat tego eksperta uzyskliśmy wiele pozytywnych opinii, potwierdzających jego wiedzę i kompetencje. Były to opinie z biur nieruchomości, deweloperów i pracowników banków, z którymi na co dzień ekspert współpracuje.

Dodatkowym atutem jest doskonała wiedza nt. zagadnień prawnych związanych z podpisywaniem umów kupna-sprzedaży. Posiada również dużą wiedzę na temat szczecińskiego rynku nieruchomości. Decydując się na kredyt hipoteczny w Szczecinie warto spotkać się z tą osobą.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

"Pan Robert pomógł nam już 2 razy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Zorganizował wszystko od kredytu po wycenę i notariusza. Polecam go wszystkim, którzy szukają dobrego fachowca i dobrego kredytu."

"Profesjonalny i na poziomie doradca. Rzadko się takich spotyka. Wszystkie formalności przebiegły sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Polecam."

"Kompetentny i rzeczowy doradca! Polecam."

"Potrafi tak wszystko wytłumaczyć z kredytem, że każdy zrozumie nawet laik. Bardzo dobry a przy tym miły i życzliwy. Polecam."

"Nie sądziłam, że wzięcie kredytu może być takie proste. Pan Robert poprowadził całą moją sprawę. Wszystko na samym początku wytłumaczył i nie było żadnych niespodzianek. Polecam go jako super fachowca każdemu, kto szuka dobrego sprawdzonego doradcy kredytowego"