Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Krakow
Adam

Adam

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 600 309 098 - ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Z rynkiem finansowym jest związany od 2005 roku. Uchodzi za osobę bardzo skuteczną i kompetentną. Pozytywne opinie, które udało nam się na jego temat uzyskać podkreślały jego profesjonalizm i bardzo dużą wiedzę. Decydując się na spotkanie z tym ekspertem kredytowym możemy być pewni zaangażowania w nasze sprawy oraz  pomocy na każdym etapie procesu kredytowego. 

Dodatkowym atutem tego eksperta jest duża wiedza z zakresu produktów inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych. Świetnie zna też krakowski rynek nieruchomości - współpracuje z krakowskimi deweloperami i doradza ich klientom przy finansowaniu nieruchomości. Decydując się na kredyt warto spotkać się z tym specjalistą - to jeden z najlepszych fachowców kredytowych w zakresie kredytów hipotecznych w Krakowie.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu.

"Polecam Pana Adama, profesjonalista pod każdym względem"

"Jest dokładnie tak, jak w opisie. Dla mnie to najlepszy doradca w naszym pięknym Krakowie. Jeszcze raz dziękuję Pani Adamie za pomoc w wyborze kredytu i w załatwieniu wszystkich formalności."

"Kredyt załatwiony szybko i sprawnie, w dodatku wynegocjowana lepsza marża - wszystkim życzę takiego doradcy, jak p. Adam"


Dorota

Dorota

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 726 327 066 - ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Ekspert kredytowy z 11-letnim doświadczeniem, które zdobywał zarówno w bankach, jak i firmach doradztwa finansowego. Opinie, które zebraliśmy na temat tego eksperta kredytowego utwierdziły nas w przekonaniu, że warto tak solidną i dobrą osobę polecać na naszych stronach. Świetny, rzetelny, dokładnie informuje o wszystkich kosztach oraz wysokości rat i wszystkich innych parametrach kredytu. Dodatkowym atutem eksperta jest świetna znajomość zagadnień związanych z budową domu. Nie chodzi tylko o kwestie kredytu hipotecznego, ale również sprawy związane z działką, geodezją, kosztorysami itp.

W ofercie posiada kredyty hipoteczne wszystkich liczących się na rynku banków. Ekspert jest mobilny i dyspozycyjny, można umówić się z nim w dogodnym czasie po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Szczegóły ofert i promocji kredytów hipotecznych u eksperta kredytowego.

Skontaktuj się z z polecanym specjalistą, który bezpłatnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

PolecaniDoradcy.pl

PolecaniDoradcy.pl

Kontakt z ekspertem PolecaniDoradcy.pl

telefon: 608 80 90 80

Ocena: 6/6
Nie wiesz od czego zacząć? Nie znalazłeś doradcy, którego szukasz? Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie doradzimy Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu i sprawdzimy Twoją zdolność kredytową.    Eksperci portalu PolecaniDoradcy.pl posiadają 15 letnie doświadczenie w doradztwie finansowym, które zdobywali podczas pracy w renomowanych bankach i innych instytucjach finansowych.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi ekspertami kredytowymi z całej Polski. Nie wszyscy znajdują się w katalogu na naszym portalu.

Jeżeli szukasz eksperta z konkretnego banku lub od konkretnej sprawy i nie znalazłeś go na stronie - skontaktuj się z nami - polecimy Ci kompetentną i co ważne, sprawdzoną osobę.