Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Wybierz miasto

Województwo: dolnośląskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Województwo: małopolskie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Województwo: podlaskie
Województwo: lubelskie
Województwo: świętokrzyskie
Województwo: mazowieckie
Województwo: śląskie
Województwo: podkarpackie
Województwo: opolskie
Województwo: wielkopolskie
Województwo: lubuskie
Województwo: łódzkie
Województwo: pomorskie
Województwo: zachodniopomorskie
Polecani doradcy w mieście Wrocław
Olga

Olga

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 531 490 011 - ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Ten ekspert kredytowy posiada ponad 12-letnie doświadczenie w bankowości, a od 9 lat pośredniczy w zakresie kredytów hipotecznych i finansowania nieruchomości. Jest osobą kompetentną z ponad przeciętną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Eksperta cechuje specjalistyczna wiedza na temat produktów hipotecznych i znajomość procesów od strony banków  oraz umiejętność „uszycia” oferty na potrzeby klienta – indywidualny dobór parametrów kredytu.

Jest osobą dokładną, konkretną i rzetelną. Dzięki wnikliwej analizie sytuacji klienta i doświadczeniu potrafi z wyprzedzeniem przewidzieć ewentualne  pytania analityka kredytowego. Dzięki temu jest bardzo skutecznym doradcą. Podsumowując, polecamy tego doświadczonego eksperta kredytowego wszystkim osobom z Wrocławia, które poszukują kredytu hipotecznego i chcą skorzystać z pomocy kompetentnego i sprawdzonego fachowca.

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu.

"Z Panią Olgą świetnie się współpracuje. Dokładnie wszystko wyjaśnia, służy pomocą, w pełni zaangażowana w swoją pracę. Z czystym sumieniem polecam ją wszystkim osobom którzy planują wziąć kredyt hipoteczny"

"Do p. Olgi trafiłam z polecenia mojej koleżanki i ja również będę ją polecała, ponieważ współpraca przebiegła bardzo sprawnie. P.Olga odpowiadała na wszystkie nasze pytania i wspierała nas w tym stresującym dla nas czasie."

"Mając na uwadze fakt, że najlepszą reklamą jest pozytywne doświadczenie przekazywane dalej z czystym sumieniem mogę polecić Panią Olgę! Konkretna, rzetelna, zawsze doinformowana a przy tym bardzo kulturalna i uśmiechnięta. W moim przypadku pomysł kupna mieszkania zrodził się w szybciej niż decyzja o kupnie nowej pary butów i w takim też tempie dzięki Pani Oldze został zrealizowany- od roku własne "M":) a dzięki świetnym warunkom kredytu są i nowe pary butów ;) (Pani Olgo dziękuję)! Poleciłam doradcę znajomej, która ostatnio przy kawie opowiadała o problemach koleżanki z kredytem, formalnościach, etc...- skomentowała to zdaniem: "wiesz, cieszę się, że miałam Panią Olgę, bo dzięki temu ja w ogóle nie odczułam "brania kredytu"...to po prostu się stało:)" 

"Bardzo konkretna osoba, realizująca dokładnie założone cele w porozumieniu z klientem. Prezentuje szeroką wiedzę na temat możliwości otrzymania kredytu najlepszego dla klienta."

 


Dorota

Dorota

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 604 11 22 33 - ekspert finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Od 10 lat pośredniczy w zakresie kredytów hipotecznych. Osoby polecające podkreślały duże doświadczenie i kompetencje tego eksperta. Sprawdziliśmy i również potwierdzamy wysoki poziom wiedzy i kompetencji. Już podczas pierwszej rozmowy można było zauważyć  pełen profesjonalizm.  Rozmowa jest konkretna i od razu da się odczuć, że to doświadczony specjalista. Ekspert kredytowy w ofercie posiada kredyty hipoteczne wszystkich banków.

Doskonale zna wrocławski rynek nieruchomości, co jest dodatkowym atutem i może zapewnić kompleksową obsługę – od zakupu nieruchomości, poprzez sfinansowanie jej kredytem. Decydując się na tego eksperta możemy być pewni, że również po wypłacie kredytu możemy liczyć na jego pomoc i zaangażowanie, jeżeli zajdzie taka konieczność. W naszej opinii jest profesjonalistą, z bardzo dużym doświadczeniem – używając potocznego języka „solidna firma”.

Szczegóły oferty u ekspeta kredytowego - skontaktuj się z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu.

"Pani Dorota bardzo mi pomogła w uzyskaniu kredytu. Bardzo dużo wie o kredytach i potrafi doradzić. Jestem bardzo zadowolona, że zajęła się moją sprawą. Jestem też zadowolona z mojego kredytu. Dziękuję."

"Jesteśmy z mężem zachwyceni pomocą p. Doroty w wybraniu kredytu hipotecznego. Uzyskanie kredytu na dom to była czysta przyjemność, wszystko przebiegło sprawnie i szybko."

"Nie ma lepszego doradcy we Wrocławiu od Pani Doroty! Dziękuję Pani za pomoc przy kredycie i kupnie mieszkania."

"Współpracuję z Panią Dorotą już wiele lat i każda osoba, której poleciłam p. Dorotę była zadowolona z obsługi i porad".

"Bardzo kompetentna osoba, miła i dzięki niej zaoszczędziłem ponad 4500 zł na opłatach, bo doradziła tańszą opcję niż wcześniej dowiadywałem się w banku. W międzyczasie dowiedziałem się, że znajomi też brali kredyt na mieszkanie u p. Doroty i też bardzo sobie chwalili obsługę. Dziękuję i pozdrawiam"Szymon

Szymon

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6
Wiele pozytywnych opinii uzyskanych przez nas na temat tego eksperta kredytowego jest wynikiem dużego doświadczenia oraz rzetelność doradcy. Osoby polecające tego doradcę podkreślały zaangażowanie w sprawy klienta, dużą wiedzę związaną z kredytami hipotecznymi oraz profesjonalizm. Ekspert posiada 10-letnie doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych zdobyte podczas pracy w banku oraz ogólnopolskich firmach doradztwa finansowego. 

W ofercie posiada kredyty hipoteczne wszystkich liczących się banków w Polsce. Dzięki temu jest bardzo skuteczny i może zaproponować najlepszą, dostępną w danej chwili ofertę kredytu hipotecznego. Dodatkowym atutem doradcy jest znajomość rynku ubezpieczeń majątkowych.

Ten doradca kredytowy, jak sam mówi:  „kieruję się zasadą: wybierając opcje finansowania dla klienta zawsze kieruję się optymalnym dopasowaniem parametrów cenowych, możliwości uzyskania kredytu, oraz preferencji klienta. Tylko tak obsłużony klient będzie zadowolony”.

Doradca jest mobilny i dyspozycyjny – można się z nim umówić w dogodnym terminie, co ucieszy zwłaszcza zapracowanych klientów.  Szukając kredytu hipotecznego we Wrocławiu i fachowca, który naprawdę zna się na hipotekach – warto skontaktować się z tym doradcą.  

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego - skontaktuj się z z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Ekspert nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • ekspert jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat eksperta,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat eksperta).
PolecaniDoradcy.pl

PolecaniDoradcy.pl

Kontakt z ekspertem PolecaniDoradcy.pl

telefon: 608 80 90 80

Ocena: 6/6
Nie wiesz od czego zacząć? Nie znalazłeś doradcy, którego szukasz? Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie doradzimy Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu i sprawdzimy Twoją zdolność kredytową.    Eksperci portalu PolecaniDoradcy.pl posiadają 15 letnie doświadczenie w doradztwie finansowym, które zdobywali podczas pracy w renomowanych bankach i innych instytucjach finansowych.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi ekspertami kredytowymi z całej Polski. Nie wszyscy znajdują się w katalogu na naszym portalu.

Jeżeli szukasz eksperta z konkretnego banku lub od konkretnej sprawy i nie znalazłeś go na stronie - skontaktuj się z nami - polecimy Ci kompetentną i co ważne, sprawdzoną osobę.