Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Szukasz sprawdzonego doradcy – dobrze trafiłeś.

Pierwsi w Polsce weryfikujemy i polecamy najlepszych doradców.

Ideą serwisu PolecaniDoradcy.pl jest polecanie sprawdzonych i rzetelnych doradców finansowych. Oprócz naszych ocen, doradców oceniają również Użytkownicy serwisu PolecaniDoradcy.pl.  

Każda osoba, która skorzysta z usług polecanych przez nas doradców ma możliwość anonimowej oceny doradcy. Dzięki temu oceny doradców są weryfikowane na bieżąco i każdy użytkownik serwisu zawsze ma aktualne informacje na temat ocen i opinii polecanych doradców. Ma to też dodatkowe korzyści – doradcy wiedzą, że w każdej chwili ich praca jest poddawana ocenom i starają się być jeszcze lepsi.

 

Nieważne gdzie doradca pracuje – liczy się tylko to, że jest najlepszy.

Liczy się jego wiedza, doświadczenie, rzetelność oraz to, że jego usługi polecają inni.  Skoro doradcę polecają inni: biura nieruchomości i deweloperzy, którzy współpracują z doradcą od wielu lat, polecają przełożeni, a często nawet konkurencja, to świadczy o jego wysokiej klasie. Po zweryfikowaniu przez nasz zespół - jeżeli informacje się potwierdzają, doradca dołącza do polecanych specjalistów.

Dlatego polecamy zarówno doradców kredytowych, którzy pracują w bankach, jak też takich którzy pracują w firmach doradztwa finansowego lub prowadzą własne biura kredytowe. Muszą tylko posiadać wysokie kwalifikacje i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Dobry doradca kredytowy to połowa sukcesu.

Wielu kredytobiorców docenia rolę doradcy kredytowego dopiero w momencie, kiedy finalizują umowę kredytową, widząc przez jak wiele formalności trzeba było przejść, aby uzyskać kredyt i jak wiele na rynku jest ofert kredytowych, których porównanie wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Niestety są też tacy, którzy dopiero po fakcie orientują się, że ich doradca nie sprostał zadaniu.
Wiele osób nie zna dobrych, doświadczonych i rzetelnych doradców kredytowych. Wiele osób w ogóle nigdy nie miało do czynienia z doradcami kredytowymi czy finansowymi – ponieważ zaciągają kredyt po raz pierwszy. Dlatego właśnie weryfikujemy doradców kredytowych oraz finansowych i polecamy najlepszych.