Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

O nas

 • Dokładnie szukamy i sprawdzamy doradców

  Szukamy doświadczonych doradców, którzy mają świetne opinie na rynku.

  Każdy z rekomendowanych doradców musi posiadać minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe. Jest to okres, w którym profesjonalny doradca miał możliwość nabycia odpowiedniego doświadczenia, „zetknięcia się” z wieloma niestandardowymi przypadkami, a więc nabył w praktyce solidną wiedzę i doświadczenie. Koncentrujemy się też na opiniach osób, które mają styczność z doradcami - pracownicy biur nieruchomości i deweloperów, przełożeni, którzy na co dzień widzą, jak doradcy obsługują klientów. Wszystkie informacje są weryfikowane.

 • Użytkownicy portalu też oceniają

  Ty też możesz ocenić doradcę i dodać opinię, wypełniając elektroniczną ankietę.

  Każdy użytkownik, który wysyła wiadomość do wybranego doradcy może poprosić o przesłanie mailem ankiety w celu oceny wybranego przez siebie doradcy/doradców. Dzięki temu użytkownicy serwisu dodatkowo weryfikują kompetencje doradców wystawiając im oceny i pisząc opinie na ich temat. Korzystasz z ocen i opinii innych internautów, zrewanżuj się tym samym – też wypełnij ankietę.

 • Miejsce tylko dla najlepszych

  Wszystkie nasze działania zmierzają do polecania najlepszych specjalistów na rynku.

  Stosujemy „szkolną” skalę ocen. Ocena 4 to dobry doradca, który posiada solidną wiedzę i odpowiednie doświadczenie – takiego doradcę z czystym sumieniem można polecić. Jeżeli średnia ocen wystawianych doradcy spadnie poniżej 4, taka osoba jest usuwana z portalu. Dzięki temu doradcy wiedzą, że muszą w pełni zaangażować się w sprawy Klienta, bo jego satysfakcja będzie miała przełożenie na późniejsze oceny wystawiane doradcy.