Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Jak działa serwis PolecaniDoradcy.pl - pytania i odpowiedzi.

Czy każdy doradca może być polecany w waszym serwisie?

Zdecydowanie nie! Polecamy tylko tych doradców, którzy zostali przez nas wcześniej zweryfikowani i sprawdzeni. Świadczą usługi na najwyższym poziomie, a zdobyte opinie na ich temat potwierdzają, że warto ich polecać. Oprócz tego każdy doradca musi wykazać się minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym.


Dlaczego powstał serwis PolecaniDoradcy.pl?

Ideą serwisu jest polecanie sprawdzonych i kompetentnych doradców finansowych, aby każdy kto szuka rzetelnego specjalisty od finansów lub kredytów w łatwy sposób mógł się zapoznać z ocenami i opiniami innych i dokonać odpowiedniego wyboru. Oprócz szybkiego znalezienia odpowiedniego doradcy finansowego, serwis daje też możliwość oceny doradców - dzięki temu nasi Użytkownicy mają dostep do sprawdzonych specjalistów oraz ich wiarygodnych ocen, dokonywanych na bieżąco przez innych Użytkowników serwisu. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.


Gdzie trafia wiadomość, która jest wysyłana za pośrednictwem formularza kontaktowego?

Wiadomość trafia bezpośrednio do wybranego przez Ciebie doradcy. Dzieki temu, w przeciwieństwie do innych formularzy dostępnych w internecie masz pewność, że Twoją sprawą zajmie się doświadczony, wybrany przez Ciebie konkretny doradca, którego polecają inni, a nie przypadkowa osoba.


Czy polecani przez was doradcy pracują u was?

Nie jesteśmy pośrednikiem finansowym, to nie są nasi doradcy. Naszym celem jest sprawdzanie i polecanie rzetelnych doradców - bez względu czy pracują w bankach, dużych firmach doradczych czy prowadzą swoje własne biuro.

Polecamy doradców finansowych i kredytowych, którzy mają bardzo dobre opinie na rynku, świadczą usługi na najwyższym poziomie, posiadają bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. I co najważniejsze - doradców, których polecają inne osoby.


Skąd biorą się oceny doradców przy ich opisach?

Na początku, przy umieszczaniu doradcy w serwisie, są to oceny dokonane przez zespół serwisu PolecaniDoradcy.pl wg specjalnie opracowanego systemu ocen. Następnie ocena jest średnią kolejnych ocen, których dokonują klienci korzystający z naszego serwisu.


Kto i w jaki sposób można ocenić doradcę?

Każda osoba, który za pośrednictwem serwisu PolecaniDoradcy.pl skontaktuje się z doradcą i umówi spotkanie może go później ocenić wypełniając anonimową ankietę.


Czy jest obowiązek oceniania doradcy, z którym się skontaktowałem?

Nie ma takiego obowiązku, jednakże będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety. Umawiając się z doradcą korzystasz z ocen i opinii innych osób – zrewanżuj się tym samym i również oceń doradcę.


Czy mogę skontaktować się także z wami?

Tak. Nasz zespół również posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa finansowego. Wówczas to my znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu.


Znam świetnego doradcę finansowego, poleciłam go znajomym i też byli zadowoleni. Mogę wam go polecić?

Jak najbardziej. Napisz do nas, dlaczego polecasz doradcę, gdzie pracuje, podaj dane kontaktowe do niego oraz wystaw mu swoją ocenę. Sprawdzimy. Jeżeli nasze oceny będą również pozytywne - będziemy go polecać innym użytkownikom serwisu.