Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Robert

Ranking: Ocena - 5,9/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty gotówkowe

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Dzięki temu jego umiejętności pozwalają na dokładną ocenę każdej sprawy i znalezienie rozwiązania. Starając się o kredyt u tego doradcy mamy pewność, że trafiliśmy pod dobry adres. Tak fachowych doradców życzymy wszystkim klientom. Doradca jest jednym z najlepszych specjalistów od kredytów oferowanych w Getin Noble Bank (wcześniej przez 7 lat pracował w tym banku).

Osoby rekomendujące podkreślały, jego profesjonalizm oraz zaangażowanie w sprawy klienta. Doradca jest mobilny i dyspozycyjny: można się z nim umówić nawet po godzinach pracy banku (nam się udało bez problemu), co z pewnością będzie dodatkową zaletą dla zapracowanych klientów, którzy nie mogą wcześniej wyjść z pracy. Na pomoc i pełne zaangażowanie doradcy możemy również liczyć po wypłacie kredytu – zamiast dzwonić na bankową infolinię mamy w każdej chwili „pod ręką” doświadczonego doradcę.

Ekspert nie ma jeszcze dodanych opinii. Może to wynikać z następujących sytuacji:

  • ekspert jest od niedawna na stronach serwisu,
  • żaden Użytkownik serwisu nie wypełnił jeszcze ankiety na temat eksperta,
  • ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat eksperta).

Ekspert w ofercie posiada kredyty następujących banków:

Szczegóły oferty u doradcy kredytowego - skontaktuj się z z polecanym doradcą, który dokładnie bezpłatnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.