Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Robert

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty gotówkowe

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

Ekspert kredytowy w powszechnej opinii uważany za jednego z najlepszych specjalistów na szczecińskim rynku kredytów hipotecznych. Nie bez powodu. Posiada 19 lat doświadczenia zawodowego – jedno z najdłuższych w naszym rankingu. Obecnie pracuje w firmie doradztwa finansowego Aspiro. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki kilkuset udzielonym kredytom hipotecznym doradca miał styczność z różnymi często niestandardowymi przypadkami.

Dzięki temu jego umiejętności pozwalają na dokładną ocenę każdej sprawy i znalezienie rozwiązania. Starając się o kredyt u tego doradcy mamy pewność, że trafiliśmy pod dobry adres. Tak fachowych doradców życzymy wszystkim klientom. Doradca jest jednym z najlepszych specjalistów od kredytów oferowanych w Getin Noble Bank (wcześniej przez 7 lat pracował w tym banku).

Osoby rekomendujące podkreślały, jego profesjonalizm oraz zaangażowanie w sprawy klienta. Doradca jest mobilny i dyspozycyjny: można się z nim umówić nawet po godzinach pracy banku (nam się udało bez problemu), co z pewnością będzie dodatkową zaletą dla zapracowanych klientów, którzy nie mogą wcześniej wyjść z pracy. Na pomoc i pełne zaangażowanie doradcy możemy również liczyć po wypłacie kredytu – zamiast dzwonić na bankową infolinię mamy w każdej chwili „pod ręką” doświadczonego doradcę.