Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Renata

Ranking: Ocena - 5,8/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert finansowy, oferty wielu banków - tel. 723 191 822

Doświadczenie i świetna znajomość procedur kredytowych pozwala na porównanie zaproponowanie klientom najlepszych rozwiązań i najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Dodatkowym atutem tego eksperta finansowego jest bardzo dobra znajomość warszawskiego rynku nieruchomości, zarówno rynku pierwotnego, jak i nieruchomości z rynku wtórnego - z ekspertem można skonsultować potencjalny zakup. Doradzi, czy nie przepłacasz, sprawdzi księgę wieczystą itp.

"Bardzo dobra i kompetentna doradczyni, polecam."

"Współpraca z Panią Renatą to czysta przyjemność. Kompetentna i zawsze można na nią liczyć. Polecam z pełnym przekonaniem, że każdy będzie pod wrażeniem wiedzy i zaangażowania Pani Renaty."

"Pomoc p. Renaty jest nieoceniona. Zajęła się wszystkimi sprawami od A do Z, cała procedura z przyznaniem kredytu byłą szybka i bezproblemowa. Duże podziękowania dla p. Renaty."

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.