Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Renata

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert finansowy, oferty wielu banków - tel. 723 191 822

Ocena: 5,8/6

To jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów finansowych, których polecamy na naszych stronach. Od 20 lat zajmuje się kredytami hipotecznymi. Ponad 1400 udzielonych kredytów hipotecznych. Doświadczenie zdobywała m.in. w takich bankach, jak PKO BP, BPH czy GE Money Bank. Od kilku lat jest  ekspertem finansowym i w ofercie posiada wszystkie liczące się banki. Wysokie kompetencje i doświadczenie zawodowe potwierdziło nam wiele osób, do których udało nam się dotrzeć. Poleca ją wiele osób z branży (biura nieruchomości czy deweloperzy). Jeżeli szukasz dobrego i kompetentnego specjalisty kredytowego w Warszawie – warto spotkać się i porozmawiać z tą osobą.

Doświadczenie i świetna znajomość procedur kredytowych pozwala na porównanie zaproponowanie klientom najlepszych rozwiązań i najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Dodatkowym atutem tego eksperta finansowego jest bardzo dobra znajomość warszawskiego rynku nieruchomości, zarówno rynku pierwotnego, jak i nieruchomości z rynku wtórnego - z ekspertem można skonsultować potencjalny zakup. Doradzi, czy nie przepłacasz, sprawdzi księgę wieczystą itp.