Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Patryk

Ranking: Ocena - 5,9/6

Specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 508 559 423

Dodatkowym atutem tego ekspera jest doskonała wiedza z zakresu rynku nieruchomości, zagadnieniach prawno – podatkowych związanych z obrotem nieruchomościami a także prowadzoną działalnością gospodarczą. Polecamy, doświadczony i bardzo kompetentny ekspert kredytowy z Warszawy.

"Chcę polecić i podziękować Panu Patrykowi za solidne i uczciwe podejście do mnie jako człowieka i klienta . Kredyt hipoteczny który był mi niezbędny załatwił profesjonalnie i skutecznie . Pana Patryka cechuje wysoka kultura osobista jest to osoba godna polecenia i zaufania."

"Pełen profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista sprawia, że przygotowanie dokumentów oraz wszystkich formalności nie było uciążliwe. Szybkość w działaniu oraz gotowość służenia pomocą i wiedzą w każdym momencie plus elastyczność i dopasowanie oferty banku do naszych preferencji i potrzeb, to cechy charakteryzujące Pana Patryka."

"Chciałabym serdecznie podziękować Panu Patrykowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na moje wymarzone mieszkanie. Dzięki Jego pomocy proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bezproblemowo, co zawsze wydawało mi się nierealne. Pan Patryk pomógł szybko uzyskać kredyt na najlepszych warunkach dla mnie. Na bieżąco informował mnie o postępach w banku i cierpliwie tłumaczył wszelkie wątpliwości."

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistom, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.