Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Patryk

Specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 508 559 423

Ocena: 5,9/6

Kolejny świetny specjalista od kredytów hipotecznych, którego sprawdziliśmy z bardzo pozytywnymi opiniami. Z finansami związany jest od 2008 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywał zarówno w bankach jak też firmach doradztwa finansowego. W ofercie posiada kredyty hipoteczne wszystkich liczących się banków. Sumienny i kompetentny, z dużą wiedzą i konsekwentny w swoich działaniach, a przy tym bardzo komunikatywny i miły. Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju kredytach hipotecznych. Na swoim koncie ma również wiele skomplikowanych spraw, które z powodzeniem przeprowadził.

Dodatkowym atutem tego ekspera jest doskonała wiedza z zakresu rynku nieruchomości, zagadnieniach prawno – podatkowych związanych z obrotem nieruchomościami a także prowadzoną działalnością gospodarczą. Polecamy, doświadczony i bardzo kompetentny ekspert kredytowy z Warszawy.