Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Olga

Ranking: Ocena - 5,9/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 531 490 011 - ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Jest osobą dokładną, konkretną i rzetelną. Dzięki wnikliwej analizie sytuacji klienta i doświadczeniu potrafi z wyprzedzeniem przewidzieć ewentualne  pytania analityka kredytowego. Dzięki temu jest bardzo skutecznym doradcą. Podsumowując, polecamy tego doświadczonego eksperta kredytowego wszystkim osobom z Wrocławia, które poszukują kredytu hipotecznego i chcą skorzystać z pomocy kompetentnego i sprawdzonego fachowca.

"Z Panią Olgą świetnie się współpracuje. Dokładnie wszystko wyjaśnia, służy pomocą, w pełni zaangażowana w swoją pracę. Z czystym sumieniem polecam ją wszystkim osobom którzy planują wziąć kredyt hipoteczny"

"Do p. Olgi trafiłam z polecenia mojej koleżanki i ja również będę ją polecała, ponieważ współpraca przebiegła bardzo sprawnie. P.Olga odpowiadała na wszystkie nasze pytania i wspierała nas w tym stresującym dla nas czasie."

"Mając na uwadze fakt, że najlepszą reklamą jest pozytywne doświadczenie przekazywane dalej z czystym sumieniem mogę polecić Panią Olgę! Konkretna, rzetelna, zawsze doinformowana a przy tym bardzo kulturalna i uśmiechnięta. W moim przypadku pomysł kupna mieszkania zrodził się w szybciej niż decyzja o kupnie nowej pary butów i w takim też tempie dzięki Pani Oldze został zrealizowany- od roku własne "M":) a dzięki świetnym warunkom kredytu są i nowe pary butów ;) (Pani Olgo dziękuję)! Poleciłam doradcę znajomej, która ostatnio przy kawie opowiadała o problemach koleżanki z kredytem, formalnościach, etc...- skomentowała to zdaniem: "wiesz, cieszę się, że miałam Panią Olgę, bo dzięki temu ja w ogóle nie odczułam "brania kredytu"...to po prostu się stało:)" 

"Bardzo konkretna osoba, realizująca dokładnie założone cele w porozumieniu z klientem. Prezentuje szeroką wiedzę na temat możliwości otrzymania kredytu najlepszego dla klienta."

 


Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu.