Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Olga

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 531 490 011 - ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

Ten ekspert kredytowy posiada ponad 12-letnie doświadczenie w bankowości, a od 9 lat pośredniczy w zakresie kredytów hipotecznych i finansowania nieruchomości. Jest osobą kompetentną z ponad przeciętną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Eksperta cechuje specjalistyczna wiedza na temat produktów hipotecznych i znajomość procesów od strony banków  oraz umiejętność „uszycia” oferty na potrzeby klienta – indywidualny dobór parametrów kredytu.

Jest osobą dokładną, konkretną i rzetelną. Dzięki wnikliwej analizie sytuacji klienta i doświadczeniu potrafi z wyprzedzeniem przewidzieć ewentualne  pytania analityka kredytowego. Dzięki temu jest bardzo skutecznym doradcą. Podsumowując, polecamy tego doświadczonego eksperta kredytowego wszystkim osobom z Wrocławia, które poszukują kredytu hipotecznego i chcą skorzystać z pomocy kompetentnego i sprawdzonego fachowca.