Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Dorota

Ranking: Ocena - 5,9/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 604 11 22 33 - ekspert finansowy, oferty wielu banków

Doskonale zna wrocławski rynek nieruchomości, co jest dodatkowym atutem i może zapewnić kompleksową obsługę – od zakupu nieruchomości, poprzez sfinansowanie jej kredytem. Decydując się na tego eksperta możemy być pewni, że również po wypłacie kredytu możemy liczyć na jego pomoc i zaangażowanie, jeżeli zajdzie taka konieczność. W naszej opinii jest profesjonalistą, z bardzo dużym doświadczeniem – używając potocznego języka „solidna firma”.

"Pani Dorota bardzo mi pomogła w uzyskaniu kredytu. Bardzo dużo wie o kredytach i potrafi doradzić. Jestem bardzo zadowolona, że zajęła się moją sprawą. Jestem też zadowolona z mojego kredytu. Dziękuję."

"Jesteśmy z mężem zachwyceni pomocą p. Doroty w wybraniu kredytu hipotecznego. Uzyskanie kredytu na dom to była czysta przyjemność, wszystko przebiegło sprawnie i szybko."

"Nie ma lepszego doradcy we Wrocławiu od Pani Doroty! Dziękuję Pani za pomoc przy kredycie i kupnie mieszkania."

"Współpracuję z Panią Dorotą już wiele lat i każda osoba, której poleciłam p. Dorotę była zadowolona z obsługi i porad".

"Bardzo kompetentna osoba, miła i dzięki niej zaoszczędziłem ponad 4500 zł na opłatach, bo doradziła tańszą opcję niż wcześniej dowiadywałem się w banku. W międzyczasie dowiedziałem się, że znajomi też brali kredyt na mieszkanie u p. Doroty i też bardzo sobie chwalili obsługę. Dziękuję i pozdrawiam"Szczegóły oferty u ekspeta kredytowego - skontaktuj się z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu.