Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Dorota

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 604 11 22 33 - ekspert finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

Od 10 lat pośredniczy w zakresie kredytów hipotecznych. Osoby polecające podkreślały duże doświadczenie i kompetencje tego eksperta. Sprawdziliśmy i również potwierdzamy wysoki poziom wiedzy i kompetencji. Już podczas pierwszej rozmowy można było zauważyć  pełen profesjonalizm.  Rozmowa jest konkretna i od razu da się odczuć, że to doświadczony specjalista. Ekspert kredytowy w ofercie posiada kredyty hipoteczne wszystkich banków.

Doskonale zna wrocławski rynek nieruchomości, co jest dodatkowym atutem i może zapewnić kompleksową obsługę – od zakupu nieruchomości, poprzez sfinansowanie jej kredytem. Decydując się na tego eksperta możemy być pewni, że również po wypłacie kredytu możemy liczyć na jego pomoc i zaangażowanie, jeżeli zajdzie taka konieczność. W naszej opinii jest profesjonalistą, z bardzo dużym doświadczeniem – używając potocznego języka „solidna firma”.