Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Agnieszka

Ranking: Ocena - 5,9/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 662 240 216 - ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Decydując się na usługi tej osoby możemy być pewni zaangażowania doradcy w nasze sprawy oraz  pomocy na każdym etapie procesu kredytowego. Przygotowując symulację kredytową ekspert bardzo dokładnie i rzetelnie omawia ją z klientem, o czym przekonaliśmy się osobiście, prosząc o przygotowanie oferty.

Duża wiedza i doświadczenie poparte 12-letnią pracą związaną z pośrednictwem w zakresie kredytów hipotecznych, a także wiele pozytywnych opinii, które usłyszeliśmy na temat tej osoby przekonały nas, że warto ją umieścić na stronach naszego serwisu.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Agnieszka bardzo sprawnie przeprowadziła wszystkie formalności. Wystarczyły tylko 2 spotkania do ustalenia wszystkich szczegółów działania, resztę załatwialiśmy mailowo i później tylko jedna wizyta w banku. Naprawdę polecam."

"Jestem mile zaskoczona współpracą z Panią Agnieszką. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiło, że mogłam spokojnie czekać na przyznanie kredytu. Na pewno będę polecać Panią Agnieszkę jako profesjonalnego doradcę"

"Polecamy panią Agnieszkę , pracuje bardzo profesjonalnie,cała procedura załatwienia kredytu przebiegła sprawnie.Pani Agnieszka zawsze jest dostępna pod telefonem lub w kontakcie mailowym, w razie wątpliwości i pytań. Pani Agnieszko , dziękujemy za pomoc i wsparcie w dążeniu do posiadania własnego ,,M,, Polecamy panią Agnieszkę, super doradca KAMILA I JANUSZ"

"Bardzo dobry doradca, pomogła nam wyszukać i załatwić kredyt zgodny z naszymi oczekiwaniami w terminie, który gwarantował sfinansowanie naszej inwestycji. Bardzo chętnie służy pomocą w sprawach dotyczących kredytu również po jego udzieleniu."

"Współpraca z Panią Agnieszką była bardzo rzeczowa, konkretna i precyzyjna. W pełni mogę polecić Panią Agnieszkę do kontaktu, jestem zadowolona z poprowadzenia przez Panią Agnieszkę sprawy kredytu hipotecznego."

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego - skontaktuj się z z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu  najlepszego kredytu hipotecznego.