Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Agnieszka

specjalizacja: kredyty hipoteczne

tel. 662 240 216 - ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

Osoby polecające  tego eksperta kredytowego podkreślały jego kompetencje i wiedzę. Jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów kredytowych w Poznaniu oferujących kredyty hipoteczne różnych banków. Kredytami hipotecznymi zajmuje się od 2005 roku. Bardzo dobrze zna procedury banku i jest w stanie dokładnie określić możliwości otrzymania kredytu. 

Decydując się na usługi tej osoby możemy być pewni zaangażowania doradcy w nasze sprawy oraz  pomocy na każdym etapie procesu kredytowego. Przygotowując symulację kredytową ekspert bardzo dokładnie i rzetelnie omawia ją z klientem, o czym przekonaliśmy się osobiście, prosząc o przygotowanie oferty.

Duża wiedza i doświadczenie poparte 12-letnią pracą związaną z pośrednictwem w zakresie kredytów hipotecznych, a także wiele pozytywnych opinii, które usłyszeliśmy na temat tej osoby przekonały nas, że warto ją umieścić na stronach naszego serwisu.