Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Robert

Ranking: Ocena - 5,9/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 662 240 201

Dodatkowym atutem jest doskonała wiedza nt. zagadnień prawnych związanych z podpisywaniem umów kupna-sprzedaży. Posiada również dużą wiedzę na temat szczecińskiego rynku nieruchomości. Decydując się na kredyt hipoteczny w Szczecinie warto spotkać się z tą osobą.

"Pan Robert pomógł nam już 2 razy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Zorganizował wszystko od kredytu po wycenę i notariusza. Polecam go wszystkim, którzy szukają dobrego fachowca i dobrego kredytu."

"Profesjonalny i na poziomie doradca. Rzadko się takich spotyka. Wszystkie formalności przebiegły sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Polecam."

"Kompetentny i rzeczowy doradca! Polecam."

"Potrafi tak wszystko wytłumaczyć z kredytem, że każdy zrozumie nawet laik. Bardzo dobry a przy tym miły i życzliwy. Polecam."

"Nie sądziłam, że wzięcie kredytu może być takie proste. Pan Robert poprowadził całą moją sprawę. Wszystko na samym początku wytłumaczył i nie było żadnych niespodzianek. Polecam go jako super fachowca każdemu, kto szuka dobrego sprawdzonego doradcy kredytowego"

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.