Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Paweł

Ranking: Ocena - 5,9/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 604 961 361

Oprócz bankowości ukończył również studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości – to dodatkowy atut. Oprócz pomocy związanej z kredytami hipotecznymi, klient może też skorzystać z jego szerokiej wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości. Bardzo dobry ekspert kredytowy, polecanych przez innych. Szukając dobrego i doświadczonego specjalisty od kredytów hipotecznych w Warszawie warto spotkać się i porozmawiać z tą osobą.

"Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie mogę polecić Pana Pawła w 100%. Pomoc w zorganizowaniu potrzebnych dokumentów, wypełnieniu wniosku i w samym załatwieniu kredytu ze strony Pana Pawła wzorowa i godna podziwu nie spodziewałam się ze to możne trwać tak krotko."

"Rzetelny, profesjonalny, kreatywny i bardzo sympatyczny:) Dzięki Panu Pawłowi spełniło się nasze marzenie i kupiliśmy upragnione mieszkanie. Pan Paweł bezstresowo przeprowadził nas przez całą, zawiłą procedurę bankową. W każdej sytuacji był dla nas do dyspozycji. Serdecznie i gorąco polecamy:)"

"Serdecznie polecam Pana Pawła jako doradcę kredytowego ,który w bardzo krótkim czasie pomógł mi wybrać najlepszą i najbardziej optymalną ofertę kredytu. Doskonała orientacja na rynku finansowym jak również jego wysokie kompetencje."

"Pan Paweł pomógł nam w kredycie hipotecznym. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dobry doradca kredytowy, który potrafi słuchać potrzb klienta i je zrealizować."

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.