Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Paweł

Ranking: Ocena - 5,9/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty gotówkowe

ekspert bankowy, Deutsche Bank - tel. 519 407 305

Stara się dokładnie o wszystko wypytać, aby później nie było żadnych niespodzianek i niedomówień. Wyznaje zasadę, że klient od początku musi dokładnie wiedzieć na czym stoi – taki właśnie powinien być doradca kredytowy. Rozmawialiśmy też z osobami, które na co dzień współpracują z doradcą. Wszystkie one bardzo pozytywnie wypowiadały się na temat doradcy zaznaczając też, że klienci również wysoko oceniają zaangażowanie i pomoc doradcy w sprawach kredytowych. Dodatkowy atutem doradcy jest biegła znajomość j. niemieckiego.

Podsumowując: doświadczony i rzetelny specjalista kredytowy, którego polecamy wszystkim zainteresowanym kredytami hipotecznymi Deutsche Banku.

"Polecam usługi Pana Pawła, który pomógł mi sprawnie przejść przez wszystkie formalności kredytowe."

"Z P. Pawłem współpracuję już od kilku lat. Dla mnie to najlepszy doradca Deutsche Banku w Szczecinie, pozdrawiam".

"Dzieki Panu Pawłowi otrzymaliśmy bardzo dobry kredyt na dom. Polecamy Jego usługi, jest słowny, kompetentny i bardzo miły."

"Jest dokładnie tak, jak tu napisali na stronie: moja ocena to 6 na 6!!!"

Polecam kredyt w Deutsche Banku i p. Pawła. Jestem bardzo zadowolona, że zajął się moją sprawą. Wszystko załatwiłąm sprawnie, szybko i bez żadnych komplikacji." 

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i zaproponuje najlepszą opcję kredytu hipotecznego lub gotówkowego.