Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Ewa

Ranking: Ocena - 5,9/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 795 188 677

Ekspert ma zawsze stały kontakt z klientami - informuje ich na bieżąco, jak przebiega proces kredytowy i na jakim etapie jest wniosek kredytowy. Uczestniczy w umowach kredytowych, a jeśli jest taka potrzeba również pomaga klientom przy wyborze mieszkania, negocjacjach z deweloperem, czy pomaga przy podpisywaniu umowy przedwstępnej. Bezpieczeństwo transakcji zawsze jest najważniejsze.

Ekspert jest osobą mobilną i dyspozycyjną. Można się umówić w dogodnej dla nas porze. Obsługuje osoby z Trójmiasta i okolic.

"Pani Ewa to profesjonalistka na 100%. Pomogła nam w kredycie i nie tylko. Doradziła przy podpisywaniu umowy kupna-sprzedaży i umowie przedwstępnej. Z czystym sumieniem daję ocenę 6!!! i polecam ją każdemu kto szuka dobrego doradcy hipotecznego."

"Super osoba, a przy tym z niezwykłą wiedzą na temat kredytów i rynku mieszkań. Jest dokładnie tak, jak piszą tu na stronie. Dodam tylko ze swojej strony, że jest dodatkowo bardzo miła i uczynna". Polecam taką doradczynię wszystkim, którzy cenią sobie traktowanie ich jak Klienta po przyjacielsku a nie jak petenta."

"Dzięki Pani Ewie nie straciłem wpłaconej zaliczki, bo wcześniejszy doradca obiecywał gruszki na wierzbie :( Dopiero Pani Ewa wszystko wyprostowała i udało się z kredytem. Kompetentna i uczciwa osoba, polecam."

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym specjalistą, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.