Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Edyta

Ranking: Ocena - 5,9/6

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Jjest osobą mobilną, może się umówić na spotkanie w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Na pomoc i pełne zaangażowanie doradcy możemy również liczyć po wypłacie kredytu – to ważne, że w każdej chwili mamy „pod ręką” doświadczonego, sprawdzonego doradcę.

Podsumowując: kompetentny i rzetelny specjalista od kredytów, którego polecają inni. Bez wahania dodamy, że tak dobrych i doświadczonych doradców życzymy wszystkim kredytobiorcom.

"Kompetentny, rzeczowy doradca, któremu zależy na tym, by pomóc klientowi. Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc Pani Edycie i będę polecała Ją komu tylko mogę!"

"Współpraca z Edytą, to sama przyjemność. Jest komunikatywna, rzetelna i zaangażowana. Zawsze doskonale przygotowana, w pełni dostosowuje się do klienta. Chciałabym, aby wszyscy specjaliści w swoich dziedzinach wykazywali się takim profesjonalizmem jak Edyta. Polecam."

"Gorąco polecam. Ekspresowo i bezproblemowo załatwiony kredyt."

Szczegóły oferty u eksperta kredytowego. Umów się na bezpłatne spotkanie z polecanym doradcą kredytowym, który dokładnie przeanalizuje Twoje możliwości i pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.