Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Paweł

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków - tel. 604 961 361

Ocena: 5,9/6

Ten ekspert kredytowy posiada 10 letnie doświadczenie w bankowości. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Na jego temat uzyskaliśmy wiele bardzo dobrych opinii z różnych źródeł, które zachwalały jego profesjonalizm i wiedzę. Jego doświadczenie pozwala na zagwarantowanie Klientowi  najlepszej dostępnej w danym czasie oferty na rynku. Wielokrotnie sami rozmawialiśmy z ekspertem i nie dziwi nas, że tak wiele osób go poleca. Jest również świetnie zorientowany w warszawskim rynku nieruchomości.

Oprócz bankowości ukończył również studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości – to dodatkowy atut. Oprócz pomocy związanej z kredytami hipotecznymi, klient może też skorzystać z jego szerokiej wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości. Bardzo dobry ekspert kredytowy, polecanych przez innych. Szukając dobrego i doświadczonego specjalisty od kredytów hipotecznych w Warszawie warto spotkać się i porozmawiać z tą osobą.