Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Szymon

specjalizacja: kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezp. na życie

ekspert finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

Decydując się na kontakt z tym ekspertem oprócz jego solidnej wiedzy i dużego doświadczenia, mamy zapewniony również dostęp do wielu ofert kredytowych. Posiada 8 letnie doświadczenie związane z udzielaniem kredytów hipotecznych. Osoby, które nam polecały tego eksperta podkreślały jego kompetencje i doświadczenie zawodowe. Świetnie zna oferty dostępne na rynku, potrafi je dokładnie przeanalizować, porównać i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Jego doświadczenie jest nieocenione w przypadku klientów, których sytuacja nie należy do tzw. standardowych przypadków. Jjest osobą bardzo rzeczową, konkretną i stara się, aby klient nie marnował niepotrzebnie czasu – potrafi sprawnie i szybko poprowadzić klienta przez formalności związane z przyznawaniem kredytu.

Ekspert jest osobą dyspozycyjną i mobilną. Można się z nim umówić na spotkanie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, a najbardziej zapracowani klienci, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny mogą liczyć na spotkanie nawet w sobotę.