Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Szymon

specjalizacja: kredyty hipoteczne

ekspert kredytowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

Wiele pozytywnych opinii uzyskanych przez nas na temat tego eksperta kredytowego jest wynikiem dużego doświadczenia oraz rzetelność doradcy. Osoby polecające tego doradcę podkreślały zaangażowanie w sprawy klienta, dużą wiedzę związaną z kredytami hipotecznymi oraz profesjonalizm. Ekspert posiada 10-letnie doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych zdobyte podczas pracy w banku oraz ogólnopolskich firmach doradztwa finansowego. 

W ofercie posiada kredyty hipoteczne wszystkich liczących się banków w Polsce. Dzięki temu jest bardzo skuteczny i może zaproponować najlepszą, dostępną w danej chwili ofertę kredytu hipotecznego. Dodatkowym atutem doradcy jest znajomość rynku ubezpieczeń majątkowych.

Ten doradca kredytowy, jak sam mówi:  „kieruję się zasadą: wybierając opcje finansowania dla klienta zawsze kieruję się optymalnym dopasowaniem parametrów cenowych, możliwości uzyskania kredytu, oraz preferencji klienta. Tylko tak obsłużony klient będzie zadowolony”.

Doradca jest mobilny i dyspozycyjny – można się z nim umówić w dogodnym terminie, co ucieszy zwłaszcza zapracowanych klientów.  Szukając kredytu hipotecznego we Wrocławiu i fachowca, który naprawdę zna się na hipotekach – warto skontaktować się z tym doradcą.