Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Sylwia

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty dla firm

tel. 607 155 469 - ekspert finansowy, oferty wielu banków

Ocena: 5,9/6

Kolejny ekspert kredytowy w naszej bazie, na temat którego uzyskaliśmy wiele bardzo dobrych opinii, w tym także od konkurencji. Z kredytami hipotecznymi doradca ma do czynienia od 7 lat. Doświadczenie zdobywane zarówno w pracy w banku, jak też w firmach doradztwa finansowego pozwala na znalezienie klientowi najlepszej oferty. Chcemy podkreślić przy tym, że doradca uchodzi za osobę bardzo skuteczną - lata praktyki pozwalają bardzo precyzyjnie określić  szanse na kredyt. 

Ekspert kredytowy jest osobą bardzo rzetelną i odpowiedzialną. Jeżeli w jego ocenie kolejny kredyt może zachwiać naszą płynnością to odradzi zaciągnięcia kredytu. Tak postępują prawdziwi doradcy kredytowi, a nie tylko sprzedawcy kredytów. Po wypłacie kredytu zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie doradcy, a przede wszystkim korzystać z jego wieloletniego doświadczenia.  O takich doradcach kredytowych mówi się „doradca na całe życie” i w przypadku tej osoby dokładnie tak jest.