Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Remigiusz

specjalizacja: produkty inwestycyjne

Dom Inwestycyjny Xelion

Ocena: 5,9/6

Wszystkie osoby, które rekomendowały tego eksperta podkreślały, że jest jednym z najlepszych specjalistów w Szczecinie jeżeli chodzi o produkty inwestycyjne. Doskonała znajomość rynków finansowych, funduszy inwestycyjnych oraz produktów inwestycyjnych wynika nie tylko z pracy zawodowej, ale także z jego prywatnych zainteresowań i pasji. O ogromnej wiedzy niech świadczy fakt, że specjalista legitymuje się Certyfikatem Europejskiego Doradcy Finansowego EFPA. Takich osób w Szczecinie jest tylko 4, a w całej Polsce ok. 180.

Mając nadwyżki finansowe warto spotkać się i porozmawiać z tym ekspertem. Jest osobą mobilną, bez problemu umówi się z nami w dogodnym miejscu i czasie. W ofercie posiada ponad 400 różnych produktów inwestycyjnych. Taką wiedzę, jaką posiada ten ekspert zdobywa się latami – warto z niej skorzystać. W naszej ocenie, jak również w ocenie osób, które go polecały, doradca jest rzeczywiście jednym z tych, o których się mówi: doradca na całe życie.