Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

Kontakt z wybranym Doradcą

Chętnie pomogę i doradzę w uzyskaniu kredytu. Wyślij wiadomość - skontaktuję się z Tobą.

Chcemy polecać tylko najlepszych doradców. Będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz ocenić tego doradcę. Na twój e-mail wyślemy link do anonimowej ankiety - jej wypełnienie zajmuje mniej niż minutę.

Paweł

specjalizacja: kredyty hipoteczne oraz kredyty gotówkowe

ekspert bankowy, Deutsche Bank - tel. 519 407 305

Ocena: 5,9/6

6 lat doświadczenia w bankowości. Od 7 lat pracuje w Deutsche Banku i zajmuje się kredytami hipotecznymi. Doskonała wiedza, duże doświadczenie i co ważne obsługa klientów na najwyższym poziomie. Po sprawdzeniu tego eksperta kredytowego możemy potwierdzić - doradca jest konkretny i rzeczowy, od razu widać, że to profesjonalista. 

Stara się dokładnie o wszystko wypytać, aby później nie było żadnych niespodzianek i niedomówień. Wyznaje zasadę, że klient od początku musi dokładnie wiedzieć na czym stoi – taki właśnie powinien być doradca kredytowy. Rozmawialiśmy też z osobami, które na co dzień współpracują z doradcą. Wszystkie one bardzo pozytywnie wypowiadały się na temat doradcy zaznaczając też, że klienci również wysoko oceniają zaangażowanie i pomoc doradcy w sprawach kredytowych. Dodatkowy atutem doradcy jest biegła znajomość j. niemieckiego.

Podsumowując: doświadczony i rzetelny specjalista kredytowy, którego polecamy wszystkim zainteresowanym kredytami hipotecznymi Deutsche Banku.